Google Pixel 8a s podporou USB-C výstupu na obrazovku v Androidu 15

Na letošním Google I/O 2024 se událo mnoho zajímavých věcí, které udávají nový směr nejen pro uživatele, ale i pro vývojáře aplikací. Nový smartphone Pixel 8a, **nové triky pro Gemini** a…

Google Pixel 8a s podporou USB-C výstupu na obrazovku v Androidu 15

Na letošním Google I/O 2024 se událo mnoho zajímavých věcí, které udávají nový směr nejen pro uživatele, ale i pro vývojáře aplikací. Nový smartphone Pixel 8a, **nové triky pro Gemini** a zajímavý prototyp brýlí Project Astra s funkcemi **Gemini AI** byly jen některými z důležitých témat, o kterých bylo na konferenci hovořeno. Důležitou roli hrály také aktualizace pro operační systém Android.

Jedním z pozoruhodných momentů bylo vydání **Androidu 15 Beta 2**, který s sebou přinesl rozsáhlý seznam změn a novinek. I když se během keynote prezentace nedostal na obrazovku, byl následující den dostupný pro uživatele. Google se nijak neblýskl informacemi a některé změny pak museli uživatelé objevit sami. Jedním z tajemství zůstává možnost **propojení Pixel 8a s displejem přes USB-C**.

Průběh Google I/O 2024 byl plný nových technologií a inovací, které ukazují, kam se oblast mobilních technologií ubírá a jaké možnosti nám do budoucna přináší. Zároveň to byla skvělá příležitost pro vývojáře aplikací, kteří mohli získat nové podněty pro svou tvorbu.

**FAQ:**

1. Jaké novinky přinesl letošní Google I/O 2024?
2. Jaké funkce můžeme očekávat u nového Pixelu 8a?
3. Proč byla aktualizace Androidu 15 Beta 2 tak důležitá?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-8a-support-usb-c-display-output-android-15/