Google Pixel Buds Pro oznámeny

Nová sluchátka byla oznámena firmou Google. Jsou to asi první sluchátka s logem Google a disponují automatickým ekvalizérem, funkcí tlumení hluku okolí a další.

Sluchátka, které poprvé dorazí s logem Google, tak jsou již představeny. Jde o bezdrátové sluchátka, která budou stát okolo 6000,- Kč. Jsou to sluchátka, která podporují tlumení hluku v okolí a to aktivní funkcí. Ve sluchátka je pak 6-jádrový audio procesor a využívá vlastní algoritmus k tomu, aby hluk okolí odstranil.

Funkce se podle všeho nazývá jako Silent Seal a adaptuje se pro vaše uši tak, aby se maximalizovalo rušení hluku. Sluchátka disponují automatickým ekvalizérem, který dokáže nastavit hladinu zvuku, ale zároveň můžete skrz ekvalizér tento zvuk nastavovat.

Pixel Buds Pro mají režim průchodnosti a tedy lze tak propustit zvuk okolí a nemusíte sluchátka sundávat. Jde o to, že se vám zvuk pak dostává přes mikrofón z venčí zpátky dovnitř.

Sluchátka mají uvnitř senzor tlaku a dokážou tak sluchátka měřit tlak v uších, aby udržely pohodlí. Není však jasné, jak tohleto funguje. Na konci tohoto roku má dorazit také nová aktualizace pro využití prostorového zvuku.

Mezi další funkce patří hlasový akcelerometr, síťové kryty pro blokování větru, dotykové ovládání Google Assistant a dále sluchátka mají voděodolnost IPX4.

Sluchátka jdou do prodeje od 21. července 2022