Google Pixel přežije hodinu pod vodou

Spousta mobilních telefonu a ne jenom Google Pixel nemají vodě-odolnost. K dispozici je tak pouze IP53 certifikace, která říká, že telefon může být pouze oprášen vodou jako je déšť, ale nikdy se nesmí stát, že spadne do vody úplně celý. Třeba takový iPhone 7 má certifikaci vodě-odolný telefon s tím, že vydrží 30 minut pod vodou. […]

Google Pixel test

Spousta mobilních telefonu a ne jenom Google Pixel nemají vodě-odolnost. K dispozici je tak pouze IP53 certifikace, která říká, že telefon může být pouze oprášen vodou jako je déšť, ale nikdy se nesmí stát, že spadne do vody úplně celý. Třeba takový iPhone 7 má certifikaci vodě-odolný telefon s tím, že vydrží 30 minut pod vodou. Nakonec z toho je hodina. iPhone 7 vydrží pod vodou hodinu.  Avšak záleží v jaké hloubce. Když ho hodíte do 20 metrů, tak nemůžete čekat, že vám vydrží hodinu. A jak je na tom Google Pixel s horším ohodnocením IP53?

Video má celou hodinu právě proto, aby si někdo nemyslel, že je test falešný. Google Pixel přežil pod vodou celou hodinu. V misce sice dostatečný tlak na to, aby něco poškodil, ale i přesto se jedná o certifikaci IP53, telefon by se měl ihned zaplnit vodou co do vody spadne.

Ztráta zvuku z reproduktorů

Problém na konci videa je ten, že reproduktor ztratil veškerý vydávaný zvuk. Akorát se neví, jestli to bylo po hodině nebo hned na začátku, co se reproduktor poškodil.

Takže když to shrneme, tak když vám Google Pixel spadne do vody, tak to nejhorší, co se stane, tak je utopený reproduktor. Tedy za předpokladu, že vám spadne do hluboké vody jako bylo na videu. Větší hloubka nadělá asi větší problém.