Google Pixel Watch 2 vs. Fossil Gen 6: Jak se liší tyto smart hodinky?

Porovnání Google Pixel Watch 2 a Fossil Gen 6: Které smart hodinky si vybrat?Google Pixel Watch 2 je předním zástupcem nejvýraznějších hodinek s operačním systémem Wear OS, které můžete mít, a...
Google Pixel Watch 2 vs. Fossil Gen 6: Jak se liší tyto smart hodinky?

Porovnání Google Pixel Watch 2 a Fossil Gen 6: Které smart hodinky si vybrat?

Google Pixel Watch 2 je předním zástupcem nejvýraznějších hodinek s operačním systémem Wear OS, které můžete mít, a existuje spousta dobrých důvodů, proč si je pořídit, kromě jejich vzhledu. Je to jedny z nejlepších chytrých hodinek s Androidem, které si můžete pořídit – ale jsou starší Fossil Gen 6 stále solidní volbou? Zde je porovnání těchto dvou chytrých hodinek vedle sebe.

Vzhled a design:

Google Pixel Watch 2 se vynikajícím způsobem představuje svým moderním a atraktivním vzhledem. Je k dispozici ve více variantách barev a stylových pásků, což umožňuje personalizaci podle vašeho vkusu. Fossil Gen 6 má také elegantní design, ale v porovnání s Pixel Watch 2 mu možná chybí ten wow faktor.

Výkon a funkce:

Pixel Watch 2 je poháněn nejnovějším procesorem a nabízí plynulý provoz a rychlé reakce na příkazy. Obsahuje také bohaté množství funkcí, jako je sledování aktivity, monitorování spánku, hlasové ovládání Google Assistant a mnoho dalšího. Fossil Gen 6 má také solidní výkon a podobně jako Pixel Watch 2 nabízí různé užitečné funkce. Rozhodně nezklame ani jednoho uživatele.

Baterie a výdrž:

Google Pixel Watch 2 je vybavený dobře optimizovanou baterií, která by měla vydržet až dva dny s běžným používáním. Fossil Gen 6 má průměrnou výdrž baterie, která by měla vydržet jeden den s běžným používáním. Pokud je pro vás dlouhá výdrž baterie prioritou, může Pixel Watch 2 být lepší volbou.

Cena:

Pixel Watch 2 je vyšší třídou smartwatchů a jejich cena se pohybuje na příslušné úrovni. Fossil Gen 6 je cenově dostupnější alternativa, která nabízí solidní funkce a design za nižší cenu.

FAQ:

1. Je Pixel Watch 2 kompatibilní s iOS?

– Ano, Pixel Watch 2 je kompatibilní s iOS i Androidem.

2. Mohu na obou hodinkách volat a odpovídat na zprávy?

– Ano, oba modely umožňují volání a odpovídání na zprávy prostřednictvím Bluetooth spojení.

3. Je možné s Pixel Watch 2 monitorovat srdeční tep?

– Ano, Pixel Watch 2 disponuje senzorem srdečního tepu pro sledování vaší aktivity a zdraví.

4. Jaká je odolnost vůči vodě u obou hodinek?

– Pixel Watch 2 má certifikaci IP68, což znamená, že je stříkání odolné a může být ponořeno do vody na určitou hloubku. Fossil Gen 6 má certifikaci IPX8, což znamená, že je odolný proti ponoření do vody až na určitou hloubku.

5. Lze na obou hodinkách měnit ciferníky?

– Ano, jak Pixel Watch 2, tak Fossil Gen 6 umožňují personalizaci cifern

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-watch-2-vs-fossil-gen-6/