Google Pixel Watch s lákavou slevou na Amazonu UK – všechny barevné varianty se dostanou na slevu 110 liber.

Google Pixel Watch může být váš se zvýhodněnou slevou na Amazonu ve Velké Británii. Všechny barevné varianty jsou vybaveny stejnou slevou ve výši 110 liber.Google Pixel Watch je chytré hodinky, které...
Google Pixel Watch s lákavou slevou na Amazonu UK – všechny barevné varianty se dostanou na slevu 110 liber.

Google Pixel Watch může být váš se zvýhodněnou slevou na Amazonu ve Velké Británii. Všechny barevné varianty jsou vybaveny stejnou slevou ve výši 110 liber.

Google Pixel Watch je chytré hodinky, které přinášejí špičkovou technologii a funkce přímo na vaše zápěstí. S jejich pomocí budete mít okamžitý přístup ke svým zprávám, oznámením, hovorům, hudbě a dalším informacím, které potřebujete. Díky propojení s vaším smartphonem na platformě Android nebudete již muset vyndávat telefon z kapsy či tašky. Vše budete mít přehledně na jednom místě.

Jednou z nejdůležitějších funkcí Google Pixel Watch je monitorování vaší fyzické aktivity a zdraví. Hodinky jsou vybaveny senzory, které měří váš srdeční tep, kvalitu spánku, počet kroků a další statistiky. To vám pomůže lépe porozumět svému tělu a přizpůsobit svůj životní styl tak, aby byl co nejzdravější.

Díky GPS funkci na hodinkách Pixel Watch můžete sledovat svou polohu při sportovních aktivitách či outdoorových dobrodružstvích. Hodinky vám ukáží vaši trasu, překonanou vzdálenost a mnoho dalších užitečných informací. S Pixel Watch si také můžete přehrávat hudbu nebo ovládat svůj smartphone přímo z vašeho zápěstí.

Aktuálně na Amazonu ve Velké Británii nabízíme Google Pixel Watch se slevou ve výši 110 liber na všechny barevné varianty. Bez ohledu na to, zda preferujete elegantní černou, klasickou stříbrnou nebo trendy zlatou, dostanete stejnou slevu. Tuto akci není třeba promeškat, protože taková sleva na špičkové chytré hodinky je opravdu lákavá.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně Google Pixel Watch, níže najdete několik nejčastějších dotazů (FAQ), které vám mohou pomoci:

FAQ:

1. Jak dlouho trvá baterie Google Pixel Watch?

Odpověď: Baterie hodinek vydrží až 24 hodin při pravidelném používání.

2. Jsou hodinky Pixel Watch voděodolné?

Odpověď: Ano, hodinky jsou certifikovány jako voděodolné a odolné proti prachu.

3. Lze s Pixel Watch přijímat hovory?

Odpověď: Ano, hodinky jsou vybaveny reproduktorem a mikrofonem, takže můžete přijímat hovory přímo na svém zápěstí.

4. Jaký operační systém hodinky používají?

Odpověď: Google Pixel Watch běží na operačním systému Wear OS, který je speciálně navržen pro chytré hodinky.

Doufáme, že tyto odpovědi zodpověděly vaše otázky. Pokud máte další dotazy, neváhejte je položit na našem webu či se obraťte na zákaznickou podporu Amazonu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-pixel-watch-unbeatable-price-amazon-uk_id149942