Vypnout reklamy

Google Play hry na PC vstupuje do testovací fáze

Pokud plánujete hrát mobilní hry na svém pc se systémem Windows, tak můžete. V budoucnu si stáhnete aplikaci Google Store a zahrajete si

Google Play hry jsou na mobilní telefony, ale nově se Google rozhodl, že hry zpřístupní i skrze Windows na PC. Tedy mobilní hry si zahrajeme i na PC s Windows. Nyní jde o veřejný beta test, ale Česká republika mezi testem není, což je velká škoda.

Pokud tedy patříte mezi fanoušky mobilních her, tak již brzy si takové hry můžete vychutnat bez emulátoru i na svých Windows. Prozatím je tato funkce dostupná v Koreji, Hong Kongu, Taiwan, Thajsko, Austrálie, USA, Kanada, Mexiko, Brazílie, Indonésia, Filipíny, Malajsie, Singapore.

S tímto spuštěním se otevřela možnost hrát na PC hry jako je Asphalt 9, Gardenscapes a Homescapes. Nyní budou moci uživatelé stáhnout a hrát na PC hry jako jsou 1945 Air Force, Blade Idle, Evony a další. Na spuštění her z Google Play ani nepotřebujete nějaké silné PC a stačí čtyřjádrový procesor s Windows 10 a integrovanou grafikou.

Aplikace je vytvořena Googlem a menu je velmi podobné obchodu Google, které známe z mobilu. I v rámci hraní na PC budete dostávat tzv. Play body ve svých hrách a získávat tak ocenění do svého účtu.