Vypnout reklamy

Nový Google Play obchod je příjemnější na orientaci

Aktualizace Google PLay

Již několik dní předem Google oznámil, že udělá větší aktualizaci své aplikace Google Play Store. Hlavní strana zůstala však nedotčena. Změna se týká hlavně záložky „Moje aplikace a Hry“. Tentokrát má být mnohem příjemnější na ovládání, jelikož je zde více místa.

Pokud chcete aktuální Google Obchod, ale stále ho nemáte, tak vyzkoušejte trik s tím, že zařízení restartujete a posléze otevřete aplikaci Google Obchod. V takové chvíli by se měla aktivov

Google Play obchod

Google Play obchod

at změna a vy jste měli vidět nové uživatelské rozhraní „Mé aplikace“.

Je zde trošku více změn. Už zde nenajdete záložku „předplatné“ a záložka „nainstalované“ už nezobrazuje aktualizace. V této situaci mají „aktualizace“ svou vlastní záložku, kde uvidíte, jednotlivé dostupné aktualizace, před jakou dobou byla aktualizace vydaná. Ty nejvíce aktualizované aplikace se zároveň objevují jako první.

Pokud zamíříte do záložky „nainstalované“, tak zde uvidíte veškeré nainstalované aplikace seřazené podle abecedy, podle aktualizací, použitelnosti nebo velikosti. Tento způsob by měl ulehčit s odinstalováním aplikací, které často nepoužíváte.

Nový Google Play obchod

Nový Google Play obchod

Jako další záložka se jmenuje „knihovna“ namísto „všechno“. Jde o to, že se tady objevují aplikace, které jsou nainstalované i na jiných zařízeních pod stejný účtem.

Nový Google Play obchod

Nový Google Play obchod

Nakonec je zde „beta“ záložka a ta zůstala stejná. Zde můžete ovládat aplikace, které mají teprve verzi beta.

Nový Google Play obchod

Nový Google Play obchod

Pokud i přes trik aktualizaci nemáte, tak budete muset počkat. Aktualizace se dostává pomalu celosvětově do všech telefonu android.

zdroj: gsmarena