„Google pracuje na funkci ‚Filmový okamžik‘ pro Google Photos“

Ve skrytém kódu v Google Photos se objevila indici e, že bychom v budoucím vydání mohli dostat skvělou novou funkci nazvanou Cinematic Moment. Tato funkce by mohla přinést zajímavé možnosti pro…

"Google pracuje na funkci 'Filmový okamžik' pro Google Photos"

Ve skrytém kódu v Google Photos se objevila indici e, že bychom v budoucím vydání mohli dostat skvělou novou funkci nazvanou Cinematic Moment. Tato funkce by mohla přinést zajímavé možnosti pro editaci a zobrazení fotografií.

Podle informací získaných z kódu by Cinematic Moment mohlo umožňovat vytváření plynulých animací z vašich fotografií. Tato funkcionalita by mohla být velmi užitečná pro vylepšení vaší sbírky fotek a také pro sdílení zajímavých příběhů prostřednictvím vizuálního obsahu.

Zatím není jasné, kdy a jak by tato funkce mohla být spuštěna, ale přítomnost v kódu naznačuje, že se Google Photos snaží přinášet stále nové a inovativní možnosti pro své uživatele. Doufejme tedy, že se brzy dočkáme této zajímavé novinky a budeme se moci těšit na ještě lepší zážitky při prohlížení našich fotografií.

FAQ:

1. Kdy můžeme očekávat spuštění funkce Cinematic Moment v Google Photos?
2. Jak bude probíhat proces vytváření animací pomocí této nové funkce?
3. Budou animace vytvořené pomocí Cinematic Moment sdílitelné s ostatními uživateli?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-photos-is-readying-a-new-cinematic-moment-feature-apk-teardown_id158556