Google představil druhou generaci chytrých hodinek – Google Pixel Watch 2 s vizuálními vylepšeními

Google vydal své první chytré hodinky loni a i když slibovaly hodně, měly své nedostatky. Je čas na druhou verzi - tady je nové Google Pixel Watch 2. Vypadá stejně, ale...
Google představil druhou generaci chytrých hodinek - Google Pixel Watch 2 s vizuálními vylepšeními

Google vydal své první chytré hodinky loni a i když slibovaly hodně, měly své nedostatky. Je čas na druhou verzi – tady je nové Google Pixel Watch 2. Vypadá stejně, ale to platí také pro novou sérii Pixel 8. A ve skutečnosti je přesnější říct, že hardware vypadá stejně, protože nová verze Wear OS 4 přináší velké vizuální vylepšení.

Původní Pixel Watch byl uveden s starým čipem Exynos 9110. Tento 10nm čip sice udržoval rozhraní dostatečně rychlé, ale nebyl zrovna účinný. Druhá generace hodinek ho nahrazuje čipem Snapdragon W5+ Gen 1, opět spárovaným se 2GB RAM (což je…)

**Nadpis 1: Nový design a vylepšená výkonost**

Nový Google Pixel Watch 2 přináší nejen vizuální vylepšení díky novému Wear OS 4, ale také nový design a vylepšenou výkonost. S novým čipem Snapdragon W5+ Gen 1 jsou hodinky mnohem efektivnější a dokážou lépe zvládat náročné úkoly.

**Nadpis 2: Více funkcí a lepší sledování zdraví**

Nový Pixel Watch 2 také přináší více funkcí a lepší sledování zdraví. Díky pokročilým senzorům můžete sledovat svou aktivitu, srdeční tep, kvalitu spánku a další údaje o zdraví. Navíc je možné si vytvořit různé sledovací profily pro různé aktivity, jako je běh, plavání nebo jízda na kole.

Čekáme na oficiální oznámení výrobce, aby se dozvěděli více podrobností o novém Google Pixel Watch 2. Je však jasné, že se jedná o vylepšenou verzi předchozího modelu s novým designem, výkonnějším hardwarem a více funkcemi. Jistě bude zajímavou volbou pro všechny fanoušky chytrých hodinek.

**FAQ:**

* Jaké jsou hlavní vylepšení nového Google Pixel Watch 2?

Nový Google Pixel Watch 2 přináší vylepšený design, výkonnější hardware a více funkcí.

* Jaký čip je použit v novém Google Pixel Watch 2?

Nový Pixel Watch 2 používá čip Snapdragon W5+ Gen 1.

* Jaké zdravotní funkce nabízí nový Pixel Watch 2?

Nový Pixel Watch 2 nabízí pokročilé sledování zdraví, včetně sledování aktivity, srdečního tepu, spánku a dalších údajů o zdraví.

* Kdy bude nový Google Pixel Watch 2 oficiálně uveden na trh?

Termín oficiálního uvedení nového Google Pixel Watch 2 zatím není znám, ale očekává se brzy vyjde.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_pixel_watch_2_arrives_with_new_chipset_improved_battery_life_and_uwb_connectivity-news-60106.php