Google představuje Circle pro vyhledávání na Androidu

Google již od počátku Androidu experimentuje s různými způsoby vyhledávání na chytrých telefonech a nejnovější pokus se týká kreslení kruhů. Funkce Circle to Search umožňuje uživatelům kreslit kruhy kolem informací na…

Google představuje Circle pro vyhledávání na Androidu

Google již od počátku Androidu experimentuje s různými způsoby vyhledávání na chytrých telefonech a nejnovější pokus se týká kreslení kruhů. Funkce Circle to Search umožňuje uživatelům kreslit kruhy kolem informací na obrazovce svého zařízení a vyhledávat všechny zvýrazněné položky. I když je tato funkce oficiálně nazývána Circle to Search, umožňuje také zvýraznit text a kreslit na položky namísto kreslení oválných tvarů.

Circle to Search funguje kdekoli na vašem zařízení, ale musíte dlouze stisknout domovskou tlačítko nebo navigační panel pro aktivační gesta, abyste funkci spustili…

FAQ:
1) Jaké jsou hlavní výhody funkce Circle to Search?

Funkce Circle to Search umožňuje uživatelům rychle a snadno vyhledávat informace na svém chytrém telefonu. Stačí jednoduše nakreslit kruh nebo zvýraznit text a vybraná položka bude automaticky vyhledána.

2) Lze funkci Circle to Search použít na libovolném místě na zařízení?

Ano, funkce Circle to Search je dostupná kdekoli na vašem zařízení. Stačí dlouze stisknout domovskou tlačítko nebo navigační panel a vyhledávání můžete spustit.

3) Jaký je rozdíl mezi kreslením kruhů a zvýrazňováním textu v Circle to Search?

Funkce Circle to Search umožňuje uživatelům kreslit kruhy kolem informací nebo zvýraznit text pro vyhledání. Rozdíl spočívá ve způsobu interakce s obrazovkou – zatímco kreslení kruhů je intuitivní přístup, zvýraznění textu je vhodné pro vyhledávání konkrétních slov nebo frází. Uživatelé mohou volit, který způsob je pro ně pohodlnější.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_introduces_circle_to_search_on_android-news-61273.php