Vypnout reklamy

Google představuje Gemininu schopnost konverzace před konferencí I/O

Google představil novinku v oblasti umělé inteligence, která má potenciál změnit způsob, jakým komunikujeme s našimi zařízeními. Na konferenci I/O předvedl Google svou AI Gemini, která se naučila nové triky a…

Google představuje Gemininu schopnost konverzace před konferencí I/O

Google představil novinku v oblasti umělé inteligence, která má potenciál změnit způsob, jakým komunikujeme s našimi zařízeními. Na konferenci I/O předvedl Google svou AI Gemini, která se naučila nové triky a přináší revoluci v oblasti hlasových asistentů.

Gemini je **“multi-modální“** umělá inteligence, což znamená, že dokáže plynule integrovat text, zvuk a obrazy. To jí umožňuje běžet na různých zařízeních a poskytovat uživatelům bohatší a personalizovanější zážitek.

Dosavadní hlasoví asistenti jako **Siri**, **Alexa** nebo **Google Assistant** byli užiteční, ale zřídka působili skutečně chytře. Gemini však slibuje změnu tohoto trendu a už nyní přináší nové možnosti v oblasti interakce s technologiemi.

Jak se bude vyvíjet AI Gemini a jaké budou další novinky v oblasti umělé inteligence? To se dozvíme během konference Google I/O, která začíná ve 17:00 UTC. Její livestream můžete sledovat zde.

FAQ:
1. Co je AI Gemini a jak se liší od stávajících hlasových asistentů?
2. Jaké jsou hlavní funkce a výhody AI Gemini pro uživatele?
3. Jaké jsou plány Googlu pro budoucnost vývoje umělé inteligence a hlasových asistentů?

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_shows_off_geminis_conversational_skills_ahead_of_i_o-news-62852.php