Google představuje „něco nového od Pixelu“ – a vypadá to osvěžujícě mintově.

Tento týden byl možná celý o nové řadě Samsung Galaxy S24, ale to neznamená, že Google nehledá způsob, jak si získat trochu pozornosti zpět. I když nám ještě měsíce zbývají do…

Google představuje "něco nového od Pixelu" – a vypadá to osvěžujícě mintově.

Tento týden byl možná celý o nové řadě Samsung Galaxy S24, ale to neznamená, že Google nehledá způsob, jak si získat trochu pozornosti zpět. I když nám ještě měsíce zbývají do možného uvedení Pixelu 9 na trh, Google plánuje aktualizovat svou řadu Pixel 8 o něco zajímavého. Značka naznačuje, že příští týden představí mintově zbarvený Pixel 8 a zároveň nabídne velmi výhodnou slevu pro ty, kteří minulý rok přišli o skvělé vánoční nabídky.

Pokud jste minuli tyto vynikající vánoční nabídky loňského roku, máte teď jedinečnou příležitost pořídit si levněji jeden z nejnovějších smartphonů od Google. Mintový Pixel 8 je plánován na příští týden a slibuje osvěžující barevný odstín, který bude jistě přitahovat pohledy. S novým zařízením si užijete všechny výhody, které nabízí operační systém Android ve spojení s výkonnými hardwarovými parametry.

Pro ty, kteří se těší na nový Pixel 9, je to určitě lákavá příležitost prozkoumat aktuální nabídku od Googlu. Pixel 8 by mohl být skvělou alternativou k nejnovějším modelům Samsungu a dalších výrobců. Jeho rozpočtová cena a současná sleva vám umožní získat špičkový smartphone za velmi atraktivní peníze.

Zde jsou odpovědi na některé nejčastěji kladené otázky (FAQ):

1. Jaké jsou hlavní funkce Pixelu 8?
Pixel 8 nabízí špičkový fotoaparát, který zachytí vaše vzpomínky ve velmi detailní kvalitě. Díky operačnímu systému Android získáte přístup ke všem aplikacím a funkcím, které potřebujete. Telefon je také vybaven výkonnými hardwarovými parametry, které zajišťují plynulý chod i při náročných úlohách.

2. Jaká je cena mintového Pixelu 8?
Cena mintového Pixelu 8 bude pravděpodobně oznámena společností Google při oficiálním představení. Nicméně, díky slevě pro ty, kteří minuli vánoční nabídky, může být Pixel 8 dostupný za atraktivní cenu.

3. Kdy bude mintový Pixel 8 dostupný v prodeji?
Přesný datum dostupnosti mintového Pixelu 8 není zatím znám. Google plánuje představit telefon příští týden, takže se předpokládá, že následujícího týdne by mohl být dostupný v prodejní síti.

Mintový Pixel 8 slibuje osvěžující změnu ve vzhledu řady Pixel a zároveň nabízí skvělé funkce a výkon. Jestliže jste minuli vánoční nabídky, je to pro vás ideální příležitost získat tento smartphone za výhodnou cenu. Sledujte ofici

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-8-mint-color-tease/