Google představuje Pixel 8 a 8 Pro, novou smartwatch a možný výstup stabilní verze Androidu 14

Je tu ta doba v roce! Google je připraven oznámit své nové telefony Pixel 8 a 8 Pro, svoji druhou chytrou hodinku a možná také stabilní verzi Androidu 14. Událost Made...
Google představuje Pixel 8 a 8 Pro, novou smartwatch a možný výstup stabilní verze Androidu 14

Je tu ta doba v roce! Google je připraven oznámit své nové telefony Pixel 8 a 8 Pro, svoji druhou chytrou hodinku a možná také stabilní verzi Androidu 14. Událost Made by Google se koná dnes (to je 4. říjen) a začíná v 10 hodin ráno ve východním čase. Nevadí, pokud nejste pozváni na klíčovou přednášku nebo pokud nežijete v New Yorku, kde se klíčová přednáška koná. Google živě streamuje odhalení nových Pixelů na YouTube, takže si to můžete živě sledovat bez ohledu na to, kde se ve světě nacházíte.

Pravděpodobně se ptáte, co můžete od nových telefonů Pixel 8 a 8 Pro očekávat. Podle zdrojů by měly být vybaveny nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Očekává se vylepšený fotoaparát s lepší optikou a sofistikovanými funkcemi pro fotografování ve tmě. Telefon by měl mít také výkonnější procesor a baterii s delší výdrží.

Druhá chytrá hodinka od Googlu by měla nabídnout pokročilé sledování zdraví a fitness funkcí. Bude schopna měřit srdeční tep, kroky a spánek. Očekává se také integrace s Google Fit aplikací.

A co se týče Androidu 14, očekává se, že přinese nové funkce a vylepšení výkonu. Google pravděpodobně překvapí svými inovacemi a vylepšeními operačního systému.

Pokud jste nadšenci do technologií, můžete se těšit na dnešní zveřejnění nových produktů od Googlu. Nezapomeňte se podívat na živý stream na YouTube a buďte připraveni na inovace!

FAQ:

1. Kdy se koná událost Made by Google?

Událost Made by Google se koná dnes, 4. října.

2. Kde mohu sledovat živý stream odhalení nových Pixelů?

Živý stream odhalení nových Pixelů je dostupný na YouTube.

3. Jaké funkce můžeme očekávat u telefonů Pixel 8 a 8 Pro?

Očekává se, že telefony Pixel 8 a 8 Pro budou vybaveny vylepšeným fotoaparátem, výkonným procesorem a baterií s delší výdrží.

4. Jaké funkce bude mít druhá chytrá hodinka od Googlu?

Druhá chytrá hodinka od Googlu by měla nabídnout pokročilé sledování zdraví a fitness funkcí.

Článek užit k informování o nadcházejících událostech od Googlu, jako je oznámení nových telefonů Pixel 8 a 8 Pro, druhé chytré hodinky od Googlu a stabilní verze Androidu 14. Důležité informace jsou tučně a nadpisy jsou „Oznámení nových telefonů Pixel“ a „Co očekávat od druhé chytré hodinky od Googlu“.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-watch-made-by-google-pixel-8-event-october-4/