Google přinesl na telefony Pixel nové funkce

Google aktualizuje své telefony Pixel o nové funkce. Nové funkce dostanou i telefony Pixel 3. Pojďme se na ně podívat i s video
Google Firma

Google vydal pro své telefony Pixel nové funkce a k tomu vydal doprovodná videa. Jako první je funkce „hold for me“. Pro vlastníky nových telefonu Pixel 5 není funkce nic nového, ale nyní bude k dispozici na telefonech od Pixel 3.

V případě, že budete během telefonu drženi na „drátě“ a druhá strana následně ukončí hovor s někým jiným, tak o tom budete hned informování.

Další funkcí je energetická úspornost. Má za úkol omezit některé aplikace v telefóně Pixel a povolí jen ty základní, aby se ušetřila energie v telefonu.

Další funkce tohoto vylepšení je adaptivní baterie na Pixel 5 a Pixel 4a (5G). Ta zase funguje tak, že v průběhu času reguluje výdej energie tak, aby byla co největší. Adaptivní nabíjení zase dokáže zlepšit životnost baterie, kdy funkce dynamicky kontroluje nabíjecí výkon.

Telefon Pixel 5 a Pixel 4a (5G) již tedy mají nový adaptivní funkce, které se týkají přepínání mezi 5G a 4G pásmem a to podle aplikací, které se používají.

Pixel 5 a 4a (5G) telefony jsou s GPS a 5G síti mnohem přesnější a to díky informací ze dvou sítí zároveň, kdy 5G je navíc mnohem přesnější, než 4G a výkonnější.

Funkce Duo screen sdílení vám dovolí sdílet svou obrazovku s dalším člověkem. Nyní můžete sdílet svou obrazovku ve skupinových hovorech a to tak dlouho, dokud jste na Wi-Fi nebo 5G.

Google taktéž upravit Photo app, který nyní generuje lepší foto editor na telefonech Pixel. Google v něm využívá strojové učení.

Adaptivní zvuk je tady také nově a reproduktor se nastaví podle toho, jak velký hluk je kolem vás. Telefon analyzuje ozvěnu v dané místnosti a podle toho také nastaví reproduktor tak, aby pokryl celou místnost. Zvuk bude znít jinak, pokud budete ve velké místnosti vs malé.

Zdroj