Vypnout reklamy

Google Sailfish (Pixel) render ve 360 stupňích

Google Sailfish a Google Marlin jsou dva mobilní telefony HTC, které byly vyrobeny jako další Nexus modely. Google však od názvu Nexus odstoupil a bude používat Google Pixel. Máme za to, že Google Pixel bude pro Sailfish (menší telefon) a Google Pixel XL bude pro Marlin (větší telefon). Na videu můžeme vidět, že právě Google […]

Google Pixel

Google Sailfish a Google Marlin jsou dva mobilní telefony HTC, které byly vyrobeny jako další Nexus modely. Google však od názvu Nexus odstoupil a bude používat Google Pixel. Máme za to, že Google Pixel bude pro Sailfish (menší telefon) a Google Pixel XL bude pro Marlin (větší telefon).

Na videu můžeme vidět, že právě Google Pixel (Sailfish) bude mít USB Typ-C a stereo na spodní části telefonu. Mezitím není k vidění 3.5mm jack. HTC však nekopíruje Motorolu nebo Apple iPhone 7, takže tento jack bude k dispozici na boční straně telefonu.

Specifikace Google Pixel (Sailfish)

Google Pixel (Sailfish) bude mít 5 palcový až 5.2 palcový displej s rozlišením 1080 x 1920px. Telefon poběží na chipsetu Snapdragon 820 nebo 821 se čtyřjádrovým procesorem a Adreno 530. Samozřejmosti je také 4GB RAM s 32 GB interním úložištěm.

Zadní fotoaparát má 12 MPx a přední 8 MPx. Snímač otisků prstů nalezneme pod fotoaparátem na zadní straně. Telefon bude mít 2770 mAh a nainstalovaný nejnovější Android 7.0

Telefon Google Marlin i Sailfish bude dostupný od 4. řijna 2016.