Vypnout reklamy

Google a tým Fitbit pracují společně na next-gen fitness hodinkách

Google a FitBit se spojili dohromady, aby vylepšili fitness hodinky. Tyto fitness hodinky byly oznámeny toto pondělí a disponují API rozhráním od Google Healthcare, který odesílá veškeré zdravotní data do EMR systému, který využívají doktoři a nemocnice (pouze USA). Cílem je více informací ohledně pacientů a lepší péče Cílem je, aby obvodní doktoři měli více […]

Chytré hodinky

Google a FitBit se spojili dohromady, aby vylepšili fitness hodinky. Tyto fitness hodinky byly oznámeny toto pondělí a disponují API rozhráním od Google Healthcare, který odesílá veškeré zdravotní data do EMR systému, který využívají doktoři a nemocnice (pouze USA).

Cílem je více informací ohledně pacientů a lepší péče

Cílem je, aby obvodní doktoři měli více a dostatek informací ohledně svých pacientů a mohli tak pro každého dělat lepší péči, kterou přizpůsobí právě aktuálnímu stavu. Právě tyto hodinky mají taktéž pomoc doktorům přijít na velmi obtížné nemoci, které jsou velmi těžké k odhalení.

Obě společnosti měli v minulosti pár problému. Fitbit ztrácel na Samsung, Apple a další společnosti vyvíjené inteligentní hodinky a Google zase nedokázal přeměnit Android Wear (nyní již Wear OS) na životaschopnou alternativu WatchOS a Tizen.

Partnerství by tak mohlo pomoci oběma společnostem.