Vypnout reklamy
2.5.2018

Google a tým Fitbit pracují společně na next-gen fitness hodinkách

Google a FitBit se spojili dohromady, aby vylepšili fitness hodinky. Tyto fitness hodinky byly oznámeny toto pondělí a disponují API rozhráním od Google Healthcare, který odesílá veškeré zdravotní data do EMR systému, který využívají doktoři a nemocnice (pouze USA).

Cílem je více informací ohledně pacientů a lepší péče

Cílem je, aby obvodní doktoři měli více a dostatek informací ohledně svých pacientů a mohli tak pro každého dělat lepší péči, kterou přizpůsobí právě aktuálnímu stavu. Právě tyto hodinky mají taktéž pomoc doktorům přijít na velmi obtížné nemoci, které jsou velmi těžké k odhalení.

Obě společnosti měli v minulosti pár problému. Fitbit ztrácel na Samsung, Apple a další společnosti vyvíjené inteligentní hodinky a Google zase nedokázal přeměnit Android Wear (nyní již Wear OS) na životaschopnou alternativu WatchOS a Tizen.

Partnerství by tak mohlo pomoci oběma společnostem.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.