Vypnout reklamy
15.3.2019

Google vydá šest verzí Android Q až po finální

Pokud to ještě nevíte, tak zbystřete. Google již vydal první beta verzi Android Q, která je určená pro vývojáře a je k dispozici pro telefony Pixel. Krom novinek, které v systému nalezneme, tak firma představila i časovou osu, jak bude vývoj Android Q postupovat.

Pokud jste zařazeni do programu Android Q beta, tak se můžete podívat, kdy očekávat další verzi tohoto systému. Zároveň se dozvíme, kdy Google zveřejní finální verzi systému kompatibilní na všechny telefony.

Jaký bude postup?

Android Q má vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto roku a podle historie můžeme doufat, že se objeví na počátku srpna.

Android Q
Android Q

Krom nynější beta verze se objeví dalších pět. Vše na měsíční bázi, až poslední 5 a 6 verze bude v nějakém rozmezí a podle nás 15 dnů, protože je to hned před vydáním.

První tři beta testy jsou určené vývojářům, aby si osahali nové API a připravili své aplikace pro kompatibilitu s novým systémem. Ve čtvrté beta verzi již bude vývojářům umožněno vydávat tyto aplikace pro telefony se systémem Android Q.

Následně se spustí podle nás veřejná beta verze, kde se budou testovat tyto aplikace od vývojářů v okruhu lidí a následně se budou dolaďovat až do chvíle finální verze systému Android Q.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.