Google vydal Android zabezpečovací aktualizaci pro Pixely v únoru

Google přece jenom pokračuje ve vydávání zabezpečovacích aktualizací pro své telefony Pixel každý měsíc. I přestože společnost v říjnu 2023 opustila pevně daný den pro Pixel aktualizace, od té doby stále…

Google vydal Android zabezpečovací aktualizaci pro Pixely v únoru

Google přece jenom pokračuje ve vydávání zabezpečovacích aktualizací pro své telefony Pixel každý měsíc. I přestože společnost v říjnu 2023 opustila pevně daný den pro Pixel aktualizace, od té doby stále vypouští bezpečnostní aktualizace každý měsíc a v únoru 2024 to prý není výjimkou. Při oznámení svého předního slibu sedmiletých aktualizací pro Pixel 8 a 8 Pro, společnost uvedla, že aktualizace nasadí „ihned po dokončení nezbytných testů“ namísto stanoveného dne. A přesto se zde dnes nacházíme, na začátku prvního pondělí v měsíci, a Google jako na potvoru vydává svou další aktualizaci Androidu pro zařízení Pixel jako na dříváčku.

Je to dobrá zpráva pro majitele telefonů Pixel, kteří tak zůstávají chráněni před novými hrozbami a bezpečnostními chybami. Aktualizace zabezpečení jsou klíčové pro udržení integrovanosti a bezpečnosti telefonů Pixel. Pokud jste majitelem zařízení Pixel, měli byste si být jisti, že vaše zařízení je v dobrých rukou a že Google se stará o to, abyste byli chráněni.

FAQ:
1. Jak často Google vydává aktualizace pro telefony Pixel?
Google vydává aktualizace pro telefony Pixel každý měsíc. I když opustil pevně daný den aktualizací v roce 2023, stále se zavázal k pravidelnému vypouštění bezpečnostních aktualizací.

2. Jak dlouho Google poskytuje aktualizace pro telefony Pixel?
Společnost Google poskytuje sedmiletou podporu a aktualizace pro telefony Pixel. To znamená, že majitelé telefonů Pixel mohou očekávat pravidelné aktualizace a zabezpečení po dobu sedmi let od data vydání zařízení.

3. Proč jsou aktualizace zabezpečení důležité?
Aktualizace zabezpečení jsou důležité proto, že zajišťují ochranu vašeho zařízení před novými hrozbami a zabezpečnostními chybami. Udržování nejnovějších aktualizací pomáhá udržovat integritu a bezpečnost vašeho telefonu Pixel.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/february-google-pixel-android-update-b/