Vypnout reklamy

Google vydal aplikaci s rozšířenou realitou

Nová aplikace funguje jako rozšíření pro aplikaci Fotoaparát. Jedná se o oficiální aplikaci k rozšířené realitě. Google v poslední době spolupracoval na Tango projektu. Nicméně takové telefony nedostaly takový ohlas, tak to Google zkouší jinak. S novou aplikací AR nálepky není potřeba hardware Tango. K tomu všemu stačí pouze aplikace AR Core, která je k dispozici nově […]

Google Pixel 2 rožšířená realita

Nová aplikace funguje jako rozšíření pro aplikaci Fotoaparát. Jedná se o oficiální aplikaci k rozšířené realitě. Google v poslední době spolupracoval na Tango projektu. Nicméně takové telefony nedostaly takový ohlas, tak to Google zkouší jinak.

S novou aplikací AR nálepky není potřeba hardware Tango. K tomu všemu stačí pouze aplikace AR Core, která je k dispozici nově na Google Play.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=DoS7VwKd0Ys&ab_channel=MadebyGoogle

Animace jsou opravdu bez sekání, plynulé a dělá opravdu skvělé prostředí. Je však zapotřebí mít k dispozici Android ve verzi 8.1, což odemkne prostředí Pixel Visual Core. Je také zapotřebí říct, že během pár minut je telefon velmi zahřáty a to ve chvíli, kdy máte na obrazovce víc jak dvě osob. Znamená to také to, že telefon bere více energie. Avšak zábava je s tím parádní.

V této chvíli funguje na Pixel a pravděpodobně Samsung S8. Naleznete zde spoustu tématických objektů.

Aplikaci stáhnete níže

Playground

Aplikaci stáhnete níže

Google Play Services for AR