Vypnout reklamy

Googleova řada skládacích telefonů může projít trapným přejmenováním

Google chystá uvedení svého nového sklopného vlajkového modelu a zdá se, že by mohl mít ještě nepříjemnější název než jsme si mysleli. Podle informací Android Authority by telefon, který jsme nazývali…

Googleova řada skládacích telefonů může projít trapným přejmenováním

Google chystá uvedení svého nového sklopného vlajkového modelu a zdá se, že by mohl mít ještě nepříjemnější název než jsme si mysleli. Podle informací Android Authority by telefon, který jsme nazývali Pixel Fold 2, mohl být ve skutečnosti uveden jako čtvrtý člen nadcházející série Pixel 9, čímž by mohl zpochybnit titul nejhůře pojmenovaného zařízení roku, který si momentálně drží Pixel 9 Pro XL.

Tento překvapivý obrat ve vyvíjejícím se příběhu Googlu v oblasti sklopných telefonů nám ukazuje, že je stále spousta tajemství, která nás čekají. Zatímco se očekávalo, že Pixel Fold 2 bude samostatný model, zdá se, že se začlení do rodiny Pixel 9 jako jeden z jejích členů. To znamená, že se můžeme těšit na ještě více možností v rámci řady Pixel a zajímavé soutěžení o pozici nejhoršího názvu zařízení roku.

Zatímco se tedy tito giganti technologického průmyslu připravují na uvedení nových produktů, zbývá nám jen čekat a sledovat, jak se vše bude vyvíjet. Máme se na co těšit a doufáme, že toto nové zařízení přinese spoustu inovací a radosti pro uživatele po celém světě.

FAQ:
1. Jaký je aktuální stav vývoje sklopných telefonů od Googlu?
Aktuálně se zdá, že Google plánuje začlenit nový sklopný telefon do řady Pixel 9 místo aby uvedl samostatný model.

2. Jak se bude nové zařízení jmenovat?
Podle informací by mohl být nový sklopný telefon pojmenován jako čtvrtý člen série Pixel 9.

3. Jaký bude dopad tohoto rozhodnutí na trh sklopných telefonů?
Toto rozhodnutí může znamenat více variant sklopných telefonů od Googlu v rámci jedné série a zajímavou konkurenci mezi různými modely.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/pixel-fold-2-pixel-9-pro-fold/