Googleův chatbot s umělou inteligencí by mohl před svým debutem přijmout nový přezdívku

Google se již několik let zabývá svými iniciativami v oblasti umělé inteligence a za posledních pár měsíců uvedl na trh několik služeb zaměřených na spotřebitele. Pravděpodobně již využíváte některou z aplikací…

Googleův chatbot s umělou inteligencí by mohl před svým debutem přijmout nový přezdívku

Google se již několik let zabývá svými iniciativami v oblasti umělé inteligence a za posledních pár měsíců uvedl na trh několik služeb zaměřených na spotřebitele. Pravděpodobně již využíváte některou z aplikací nebo produktů této společnosti doma nebo ve své kanceláři a nyní se Google chce pokusit pomoci vám osvojit si umělou inteligenci. Integrací umělé inteligence do stávajících produktů, jako je Google Assistant, se snaží společnost udělat tuto technologii přístupnější a srozumitelnější. Plány Googlu sloučit Assistant se svým umělým chatbotem Bard jsou poměrně dobře známé. Nicméně některé podrobnosti mohou stále podléhat změnám.

FAQ:
1. Jaké konkrétní služby nabízí integrace AI do Google Assistant?
Google Assistant s integrovanou umělou inteligencí vám nabízí širokou paletu služeb, včetně ovládání domácí automatizace, vyhledávání informací a plnění úkolů.

2. Co je to Bard a jak funguje?
Bard je AI chatbot vyvinutý společností Google. Pomocí umělé inteligence je schopen komunikovat s uživateli a poskytovat odpovědi na jejich otázky nebo plnit jednoduché úkoly.

3. Jaká je budoucnost umělé inteligence ve službách Google?
Google plánuje nadále rozšiřovat své AI iniciativy a integrovat umělou inteligenci do stávajících i nových produktů a služeb. Cílem je poskytnout uživatelům ještě lepší a efektivnější zážitek při používání technologií Google.

V článku zvýrazněna klíčová slova tučně.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/assistant-bard-rebrand-launch-google-ai/