GPU Turbo se dostává na Huawei P20 Pro

Firma Huawei oznámila, že postupně bude dostávat novou funkci GPU Turbo v rámci aktualizací do svých mobilních telefonu. Tentokrát se jedná o telefon Huawei P20 Pro, takže pokud disponujete tímto vlajkovým telefonem, můžete začít stahovat. V informacích, co vše dorazí s novou aktualizací, tak je napsáno, že aktualizace přinese plynulejší hraní. Tato funkce může být […]

Huawei Honor Note 10

Firma Huawei oznámila, že postupně bude dostávat novou funkci GPU Turbo v rámci aktualizací do svých mobilních telefonu. Tentokrát se jedná o telefon Huawei P20 Pro, takže pokud disponujete tímto vlajkovým telefonem, můžete začít stahovat.

GPU Turbo Huawei P20 Pro

GPU Turbo Huawei P20 Pro

V informacích, co vše dorazí s novou aktualizací, tak je napsáno, že aktualizace přinese plynulejší hraní. Tato funkce může být přepnutá v aplikaci Game Suite.

Právě aplikace Game Suite odemkne užitečné funkce, jako je nevyrušování při hraní her a zároveň aktualizace přináší bezpečnostní aktualizace Google. Mějte však na paměti, že GPU Turbo v této chvíli nepodporuje všechny hry, ale jenom některé. Huawei však doufá, že funkci rozšíří na další hry mezitím, co spolupracují s vývojáři na tom, aby ji adaptovali.