Vypnout reklamy

Firma Huawei oznámila, že postupně bude dostávat novou funkci GPU Turbo v rámci aktualizací do svých mobilních telefonu. Tentokrát se jedná o telefon Huawei P20 Pro, takže pokud disponujete tímto vlajkovým telefonem, můžete začít stahovat. V informacích, co vše dorazí s novou aktualizací, tak je napsáno, že aktualizace přinese plynulejší hraní. Tato funkce může být […]

Firma Huawei oznámila, že postupně bude dostávat novou funkci GPU Turbo v rámci aktualizací do svých mobilních telefonu. Tentokrát se jedná o telefon Huawei P20 Pro, takže pokud disponujete tímto vlajkovým telefonem, můžete začít stahovat.

GPU Turbo Huawei P20 Pro

GPU Turbo Huawei P20 Pro

V informacích, co vše dorazí s novou aktualizací, tak je napsáno, že aktualizace přinese plynulejší hraní. Tato funkce může být přepnutá v aplikaci Game Suite.

Právě aplikace Game Suite odemkne užitečné funkce, jako je nevyrušování při hraní her a zároveň aktualizace přináší bezpečnostní aktualizace Google. Mějte však na paměti, že GPU Turbo v této chvíli nepodporuje všechny hry, ale jenom některé. Huawei však doufá, že funkci rozšíří na další hry mezitím, co spolupracují s vývojáři na tom, aby ji adaptovali.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.