Vypnout reklamy

Half Life 2 na kterémkoliv Android telefonu. Jak na to?

Half Life 2

Avšak musíte mít silný mobilní telefon. Hra vám sice možná bude fungovat na starším telefonu, ale neužijete si ji, protože se vám bude sekat. Spousta hráčů hru hraje na Galaxy S4 a výše. Nejlépe bude, když hru nainstalujete maximálně na 2 – 3 roky starý telefon. Důvod je jednoduchý. Hra je původně optimalizovaná na NVIDIA SHIELD, tedy čip TEGRA.

Nebudeme se zdržovat, protože určitě víme, co to je hra Half – Life 2. K dispozici máme také Half-Life 1 na mobilní telefon.

Jak tedy na to?

 1. Nejprve si stáhněte APK z této adresy. (klikněte na download now, běžte zpátky, protože se jedná o reklamu a následně klikněte znovu na „download now“. APK se začne stahovat normálním způsobem přes prohlížeč. Neinstalujte si do PC žádné soubory!
 2. Stáhněte si GLTools z této adresy.
 3. Při instalaci nezapomeňte zakliknout druhou možnost TEX(DE)Coders. Všechno povolte v dolní části obrazovky. Telefon se restartuje.
 4. Spusťte aplikaci a vyberte Half-Life 2. Nezapomeňte vybrat „enable custom settings for this app“ a „Optimize GLSL shader“. Taktéž sjeďte dolů a zaklikněte „use fake gpu info“ a „use fake cpu info“. Klikněte na „Use templates“  a vyberte Tegra 4 (Shield). Na tomto zařízení totiž hra funguje.
 5. V další části, když sjedete ještě níž, tak je emulation options. Ujistěte se, že máte všechno zakliknuté.
 6. Nainstalujte si ovladač na obrazovku. Stáhněte si aplikaci. Po spuštění klikněte na „enable“. Povolte všechno a klikněte na „setting“ -> quick setup a vyberte touchscreen->joystick. Vyberte pak také „use hotkeys a klikněte na „Show / hide keyboard“ pak stačí zmáčknout hlasitost nahoru. Klikněte posléze na start.
 7. Hra si stáhne data a můžete začít hrát. Ve hře pak aktivujte klávesnici na obrazovce za pomocí tlačítko „zvednutí hlasitosti.

Gameplay video Half Life 2

Recenze hry
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 100%
  Zábava - 100%
 • 95%
  Hratelnost - 95%
 • 96%
  Optimalizace - 96%
97%

Shrnutí hry

Počitačová hra z roku 2004 se dostává na mobilní telefony. Hra je vyvinuta na Source Engine a vývojáří jsou Valve. Hra byla k dispozici na Xbox 360, Mac OS X i Windows. Mezi distributory patří EA Games.

Sending
User Review
97% (1 vote)