Vypnout reklamy

Harmony OS míří do Evropy na Honor Vision TV

Vydáno dne: 29.9.2019

Nový systém Harmony OS míří do Evropy na Honor Vision TV. Nová TV od Huawei míří na Evropský trh. Prozatím neznámé přesnou cenu.

Vlastní systém od Huawei lze jednoduše použít na většině zařízení Huawei. Nový Harmony OS je alternativou k Android platformě. Huawei se rozhodl, že ve svých TV nahradí android a dorazí s Harmony OS. Na chytré telefony prozatím systém nedorazí.

Nicméně TV a chytré hodinky již budou fungovat na svém vlastním systému. Lidé v Evropě se tak mohou těšit na systém Harmony OS na své TV. Je to také zkouška, jak obstát se svým novým operačním systémem. Nehledě na to, že s vlastním OS budou zařízení fungovat rychleji.

Specifikace

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Co se týče specifikací takové TV Honor Vision TV standard a Pro, tak jsou 10W reproduktory, kterých je šest nikoliv pouze čtyři a různá úložiště a to 16GB a 32GB.

Obě disponují 4K rozlišením s displejem od Samsungu. Na EU trhu si budete moci vybrat ze 65 palcové, 75 palcové TV a později dorazí 55 palcové a 85 palcové displeje.

Honor Vision TV má osmi jádrový procesor Honghu 818. TV disponuje technologiemi pro zpracování obrazu, jako je Motion Estimate a Motion Compensation, HDR, Super rozlišení, redukci šumu, dynamický kontrast, automatická úprava barev, ztmavování. Dále je zde modem HiSillicon Hi1103 s 2.4GHz s možností stahování až 1.7 Gbps. Mnohem víc, než najdete standardně v chytrých TV.

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Vision TV má také svou vlastní kameru s NPU jednotkou Hi3516DV300, která zapíná zajímavé funkce umělé inteligence. Většinou pro video volání a to díky Harmony OS a HiLink.

Prozatím nevím přesný časový rámec, kdy se TV dostane na EU trh, ale ani cenu.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: