Vypnout reklamy

Harmony OS míří do Evropy na Honor Vision TV

Honor Vision TV

Vlastní systém od Huawei lze jednoduše použít na většině zařízení Huawei. Nový Harmony OS je alternativou k Android platformě. Huawei se rozhodl, že ve svých TV nahradí android a dorazí s Harmony OS. Na chytré telefony prozatím systém nedorazí.

Nicméně TV a chytré hodinky již budou fungovat na svém vlastním systému. Lidé v Evropě se tak mohou těšit na systém Harmony OS na své TV. Je to také zkouška, jak obstát se svým novým operačním systémem. Nehledě na to, že s vlastním OS budou zařízení fungovat rychleji.

Specifikace

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Co se týče specifikací takové TV Honor Vision TV standard a Pro, tak jsou 10W reproduktory, kterých je šest nikoliv pouze čtyři a různá úložiště a to 16GB a 32GB.

Obě disponují 4K rozlišením s displejem od Samsungu. Na EU trhu si budete moci vybrat ze 65 palcové, 75 palcové TV a později dorazí 55 palcové a 85 palcové displeje.

Honor Vision TV má osmi jádrový procesor Honghu 818. TV disponuje technologiemi pro zpracování obrazu, jako je Motion Estimate a Motion Compensation, HDR, Super rozlišení, redukci šumu, dynamický kontrast, automatická úprava barev, ztmavování. Dále je zde modem HiSillicon Hi1103 s 2.4GHz s možností stahování až 1.7 Gbps. Mnohem víc, než najdete standardně v chytrých TV.

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Vision TV má také svou vlastní kameru s NPU jednotkou Hi3516DV300, která zapíná zajímavé funkce umělé inteligence. Většinou pro video volání a to díky Harmony OS a HiLink.

Prozatím nevím přesný časový rámec, kdy se TV dostane na EU trh, ale ani cenu.

Zdroj