Vypnout reklamy
29.9.2019

Harmony OS míří do Evropy na Honor Vision TV

Vlastní systém od Huawei lze jednoduše použít na většině zařízení Huawei. Nový Harmony OS je alternativou k Android platformě. Huawei se rozhodl, že ve svých TV nahradí android a dorazí s Harmony OS. Na chytré telefony prozatím systém nedorazí.

Nicméně TV a chytré hodinky již budou fungovat na svém vlastním systému. Lidé v Evropě se tak mohou těšit na systém Harmony OS na své TV. Je to také zkouška, jak obstát se svým novým operačním systémem. Nehledě na to, že s vlastním OS budou zařízení fungovat rychleji.

Specifikace

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Co se týče specifikací takové TV Honor Vision TV standard a Pro, tak jsou 10W reproduktory, kterých je šest nikoliv pouze čtyři a různá úložiště a to 16GB a 32GB.

Obě disponují 4K rozlišením s displejem od Samsungu. Na EU trhu si budete moci vybrat ze 65 palcové, 75 palcové TV a později dorazí 55 palcové a 85 palcové displeje.

Honor Vision TV má osmi jádrový procesor Honghu 818. TV disponuje technologiemi pro zpracování obrazu, jako je Motion Estimate a Motion Compensation, HDR, Super rozlišení, redukci šumu, dynamický kontrast, automatická úprava barev, ztmavování. Dále je zde modem HiSillicon Hi1103 s 2.4GHz s možností stahování až 1.7 Gbps. Mnohem víc, než najdete standardně v chytrých TV.

Honor Vision TV
Honor Vision TV

Vision TV má také svou vlastní kameru s NPU jednotkou Hi3516DV300, která zapíná zajímavé funkce umělé inteligence. Většinou pro video volání a to díky Harmony OS a HiLink.

Prozatím nevím přesný časový rámec, kdy se TV dostane na EU trh, ale ani cenu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.