Hearthstone slaví 10. výročí s speciálními kartami a dílnou Whizbanga!

Hearthstone slaví desáté výročí od svého prvního uvedení. K této výročí chystá řadu vzrušujících událostí a aktualizací. Rozšíření Whizbang’s Workshop se také má objevit jen několik dní po desátém výročí Hearthstone….

Hearthstone slaví 10. výročí s speciálními kartami a dílnou Whizbanga!

Hearthstone slaví desáté výročí od svého prvního uvedení. K této výročí chystá řadu vzrušujících událostí a aktualizací. Rozšíření Whizbang’s Workshop se také má objevit jen několik dní po desátém výročí Hearthstone. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká!

Kvůli výročí si nyní můžete přihlásit do hry a získat speciální kartu Harth Stonebrew, což je v podstatě odkaz na hostinského. Když ji použijete, vaše ruka bude nahrazena osmi kartami, které připomínají klasické okamžiky z Hearthstone, jako je kombinace Grim Patron. Získáte také 11 dárkových karet, jednu pro každou třídu, abyste mohli objevovat ikonické kouzla.

Od 27. února do 19. března tu bude odměnová dráha, kde si můžete vydělat zlaté verze dárkových karet a supercool minci k narozeninám. A 11. března je k dispozici legendární úkol, který vám zajistí kartu s desetiletou výroční grafikou.

Jako součást desátého výročí Hearthstone uvidíte nový režim zvaný Twist. Vezme vás na rychlou cestu do minulosti Hearthstone. Od 1. března si můžete hrát s tradičními balíčky a každý den poté budou přidávat rozšíření v chronologickém pořadí.

Oslavy desátého výročí Hearthstone se neomezují jen na hru, rozšiřují se i na jiné platformy. Vydávají speciální album s názvem Hearthstone: Music from the Tavern s jubilejními písněmi na Spotify a Apple Music. Navíc, pokud sledujete Hearthstone streamy na Twitchi, během oslav byste mohli získat Twitch Drops!

A konečně, dostali jsme také malý pohled na nové rozšíření Whizbang’s Workshop. S objevením 19. března přináší nové klíčové slovo ‚Miniaturize‘, díky kterému získáte malé 1/1 kopie karet s tímto klíčovým slovem. Získáte také přizpůsobitelnou kartu Zilliax!

Podle všeho se blíží i překřížení Hearthstone a World of Warcraft. Sledujte nás, abyste získali další informace! Mezitím, pokud jste ještě nehráli Hearthstone, stáhněte si ho z Google Play Store.

Než odejdete, podívejte se na naši historii Nový Simulacrum Yanuo v Tower Of Fantasy bude k dispozici 20. února!

FAQ:
1. Jaké speciální karty mohu získat při desátém výročí Hearthstone?
2. Jaký je nový režim Twist v Hearthstone?
3. Kdy bude vydáno nové rozšíření Whizbang’s Workshop?

Klíčová slova: desáté výročí, Hearthstone, rozšíření, kartu, klíčové slovo, Twitch, oslavy, balíčky, Spotify, Apple Music.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/hearthstone-10th-anniversary/