Vypnout reklamy

Samsung připravuje nástroj, pro herní stream. Ke stažení uvnitř.

Samsung chystá streamování her z mobilu

Hraní her je docela lukrativní záležitost, a proto, abyste vydělali spoustu peněz nebo alespoň nějaké, tak potřebujete dělat to, co máte rádi a každý den se zdokonalovat. Zní to hodně jednoduše, ale je to velmi náročné.

Samsung připravuje herní streamování

Samsung připravuje herní streamování

Určitě každý hráč měl touhu se stát známým PewDiePie (56 miliónů odběratelů), kde hraje a zároveň odpovídá svým divákům. Jednalo se původně o PC hry, ale mobilní telefony se neustále zdokonalují a grafickým zpracováním začínají dohánět právě PC verze.

Apple se na systém stream her zaměřoval a byla nalezena i beta verze tohoto programu. Samsung dělá totéž. Jedná se o aplikaci Game Live, který je specificky určen pro hraní her přes Twitch, Youtube a Facebook. K dispozici je i APK, takže můžete sami vyzkoušet. V obchodě google aplikaci nenajdete, protože je stále v testování.

Samsung má aplikaci launcher, ale ta zachytává pouze obrazovku, nikoliv hru a vás

Samsung má v Galaxy S7 aplikaci Launcher, která nahrává vše, co děláte na obrazovce telefonu. Avšak s touto aplikací pro hry budete moci hrát hru a zároveň bude váš fotoaparát zachytávat váš obličej. Tak jak to vidíte u některých her právě od PewDiePie, kde v levém dolním rohu vidíte, kdo hraje a může to komentovat.

Jedna relace může trvat maximálně 200 minut a 4GB videa. Tak co, stanete se youtuberem v oblastí hraní mobilních her?

Stáhněte si aplikaci Samsung Game Live

Recenze aplikace
  • 98%
    Funkce - 98%
  • 95%
    Ovládání - 95%
  • 90%
    Optimalizace - 90%
94%

Shrnutí aplikace

Aplikace je stále ve fázi beta, takže musíte na to brát opravdu velké ohledy.

Sending
User Review
96% (1 vote)