Vypnout reklamy

Telefon Xiaomi Black Shark 2 je v Evropě. Nový telefon dorazil na Evropský trh za docela přívětivé ceny. Jedná se o herní telefon.

16.10.2019

Herní telefon Black Shark 2 Pro v Evropě

Určitě jste zaznamenali vpád nového herního telefonu na trh Evropy. Stalo se tak přesně před týdnem, kdy firma oznámila, že vstupuje na Evropský trh s novým mobilním telefonem.

Telefon Black Shark 2 nabízí 6.39 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 60Hz a 240Hz pro dotyk. Displej má být citlivý na dotek a tím pádem má zvládnout takové hry, jako je například PUBG Mobile. Pod kapotou běží nejnovější čip Snapdragon 855+, kde je 12GB RAM a 256GB UFS 3.0 úložiště. Baterie je 4000mAh a podpora 27W rychlého nabíjení.

Herní telefon Black Shark 2 Pro
Herní telefon Black Shark 2 Pro

Telefon Black Shark 2 Pro dorazí v černé, šedé a modré barvě. Cena začíná na 599€ pro 8/128GB model a 12/256GB variantu budete mít za 699€.

Herní telefon Black Shark 2 Pro
Herní telefon Black Shark 2 Pro

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.