HerníBox – soutěže, hry a zábava

HerníBox – soutěže, hry a zábava Nevíte, co dneska budete dělat? Zaregistrujte se na stránce HerníBox.cz se kterou úzce spolupracujeme. Byli bychom rádi, kdybyste se na serveru zaregistrovali a případně se účastnili diskuzí a hraní her. Za každou odehranou hru dostanete body. V budoucnu s tímto serverem chystáme soutěž o to, kdo bude mít dostatek bodů, tak […]

lisak_ok

HerníBox – soutěže, hry a zábava

Nevíte, co dneska budete dělat? Zaregistrujte se na stránce HerníBox.cz se kterou úzce spolupracujeme. Byli bychom rádi, kdybyste se na serveru zaregistrovali a případně se účastnili diskuzí a hraní her. Za každou odehranou hru dostanete body. V budoucnu s tímto serverem chystáme soutěž o to, kdo bude mít dostatek bodů, tak se dostane do posledního kola soutěže.

Více informací v novince.

Server HerníBox.cz má právě teď soutěž o věcné ceny za 3000,- Kč. Jedná se o soutěž, kde musíte sepsat PR článek na jejich server a umístit ho někde na svůj server. Poté stačí URL adresu s článkem poslat zpět na jejich email adresu. Poté se vylosuje jeden PR článek, který tuto soutěž ukončí.

Soutěž může být ukončena dřív, než je oznámeno a to v případě, pokud bude dostatek zůčastněných. Pokud tedy máte webovou stránku nebo blog, tak věřte, že tohle se vyplatí.

Web doporučujeme z toho důvodu, že v nadcházejících měsících domlouváme soutěž opět pro vás! Máte se tedy na co těšit a věříme, že se vám bude soutěž líbit.

Pokud se vám HerníBox.cz líbí a chcete dostávat novinky, soutěže a nové online hry na vaší FB zeď, tak si přidejte HerníBox.cz FB

Dnes očekávejte ještě Android hru na váš mobilní telefon!