Vypnout reklamy

Hledání komunity a předběžné hraní nejlepších nových Android her: TapTap vysvětlený.

TapTap: Objevte komunitu a hrajte nejlepší nové mobilní hry dříve

Pokud jste mobilní hráč, možná jste již narazili na slovo „TapTap“ během svých cest. To však neznamená, že víte, co to je….

Hledání komunity a předběžné hraní nejlepších nových Android her: TapTap vysvětlený.

TapTap: Objevte komunitu a hrajte nejlepší nové mobilní hry dříve

Pokud jste mobilní hráč, možná jste již narazili na slovo „TapTap“ během svých cest. To však neznamená, že víte, co to je. Internet je plný nových slov. Nemůžete být v obraze všemi z nich.

Nemusíte se však starat. Víme, co je TapTap a jsme tu, abychom vám přesně vysvětlili, proč ho musíte začít používat právě teď – zejména pokud vám záleží na tom, abyste získali maximum z vašeho mobilního herního koníčku.

Co je TapTap?

Stručná odpověď: je to herní komunita a platforma pro objevování.

Podrobnější odpověď: TapTap je rozhodně nejlepší způsob, jak najít nové a zajímavé mobilní hry díky živé komunitě a extrémně plynulému rozhraní. Pokud máte telefon s operačním systémem Android, můžete si dokonce stahovat hry přímo přes aplikaci.

Ale je toho víc. TapTap je také fórum pro diskusi o vašich oblíbených hrách se stejně naladěnými mobilními hráči. Umožňuje vám psát články a recenze, sdílet snímky obrazovky a videa a dokonce vytvářet průvodce a návody pro méně zkušené hráče.

V knihovně TapTap je více než 120 000 her, které pokrývají celé komerční spektrum od AAA hitů po oblíbené nezávislé hry, což znamená, že vždycky najdete něco, na čem se můžete nadchnout.

A navíc, v mnoha případech vám TapTap umožňuje hrát nové mobilní hry dříve než ostatní.

Jak?

TapTap spolupracuje s mnoha různými vývojáři a jedním způsobů, jak jim pomáhá, je poskytování vlastní komunity testerů alfa a beta verzí. To znamená vás.

Pokud jste ochotní se čas od času potýkat s nezpracovanou hrou nebo přepnout do jiné oblasti pomocí VPN, můžete se dostat k některým z nejvíce očekávaných titulů dříve než vaši přátelé, kteří se stále zívající zírají na rozmazané screenshoty online.

Do těchto testů se zatím zapojilo tisíce hráčů a hry, které hráli před jejich oficiálním vydáním, zahrnují například Snowbreak: Containment Zone, Need for Speed Mobile, Clash Mini, One Punch Man: World, Wuthering Waves a mnoho dalších.

Jak si stáhnout TapTap?

Je to neuvěřitelně jednoduché.

Nejprve si můžete zdarma stáhnout aplikaci TapTap Lite na Google Play Store. Tato verze vám umožní přístup k téměř všem funkcím komunity TapTap, procházet recenze, číst seznamy her vybrané profesionálními editory a sdílet příspěvky.

Jsou tu také soutěže, ve kterých můžete vyhrát ceny jako jsou dárkové karty Amazon, ovladače Xbox Pro a Steam Decks.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/taptap-explained-how-to-find-a-community-and-play-the-best-new-android-games-early/