HMD pracuje na dalším telefonu po boku Nokia 2

Vypadá to, že Nokia 2 není jediný chytrý telefon, který se chystá firma HMD vydat v příštích měsících. Stále však nevíme, kdy takový telefon Nokia 2 přesně vyjde. Nicméně dva Nokia telefony byly certifikovány v Číně. Jedná se o kódové oznámení TA-1041 a TA-1042. Obě zařízení jsou viděny v Čínském úřadu, kde je taky psáno, […]

Nokia 2 telefon

Vypadá to, že Nokia 2 není jediný chytrý telefon, který se chystá firma HMD vydat v příštích měsících. Stále však nevíme, kdy takový telefon Nokia 2 přesně vyjde. Nicméně dva Nokia telefony byly certifikovány v Číně.

Jedná se o kódové oznámení TA-1041 a TA-1042. Obě zařízení jsou viděny v Čínském úřadu, kde je taky psáno, že bude mít rychlé nabíjení, něco co má pouze Nokia 8.

Nokia 2

Nokia 2

Podle rychlého nabíjení můžeme říct, že se nebude jednat o zrovna levný telefon. Nicméně se může jednat o úplně odlišné telefony od Nokia 8. Dalším kouskem, který potvrzuje, že HMD pracuje na dalším telefonu krom Nokia 2, tak pochází od důvěryhodného serveru Tech Info od Roland Quandt.

Nokia telefony

Nokia telefony

Právě podle něho by měl nový Nokia telefon být vydán velmi brzy. Může se tak jednat o Nokia 9 nebo lehce nižší verze od Nokia 8 a tedy Nokia 7. O plánu firmy HMD se dozvíme již brzy a to 5. října 2017. Toto datum se objevilo na některých fotografiích Nokia 2.

zdroj: Roland Quandt a Nokiamob