Vypnout reklamy

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 dorazí v Jižní Korei dřív. A to již 6. září. Ve světě se pak verze s Bluetooth objeví pravděpodobně ke konci září.

8.9.2019

Hodinky Galaxy Watch Active 2 dřív, než se očekávalo.

Samsung oznámil na začátku srpna datum, kdy se budou dát hodinky před-objednat a to 6. září. Na trh se pak do prodeje dostanou už 27. září, alespoň v USA. Avšak v Jižní Korei budou ještě dříve.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Nicméně podle zdroje se bude jednat pouze o hodinky s podporou Bluetooth. Na trh dorazí již 6. září, ale jen v Jižní Korei. Pokud očekáváte LTE variantu, tak na ní si počkáme o něco déle a v září to asi nebude.

Menší verze se 40mm ciferníkem bude stát 245 a větší 44mm bude stát 280$. Z nerezavé oceli budou hodinky mnohem dražší a stát budou 330$ a 365$ záleží na velikosti.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.