Vypnout reklamy

Holografický displej u telefonu RED Hydrogen?

Vydáno dne: 8.9.2017

RED Digital Cinema je pravděpodobně nejvíce známá firma, která vyrábí kinové kamer. Před dvěma měsíci udělali zvláštní oznámení, že pracují na své vlastním chytrém telefonu, které se nazývá RED Hydrogen a to kompletně s modulárním designem. Avšak má mít podle všeho holografický displej. Společnost začala sbírat objednávky hned poté, co tuto informaci o chytrém telefonu […]


RED Digital Cinema je pravděpodobně nejvíce známá firma, která vyrábí kinové kamer. Před dvěma měsíci udělali zvláštní oznámení, že pracují na své vlastním chytrém telefonu, které se nazývá RED Hydrogen a to kompletně s modulárním designem.

Avšak má mít podle všeho holografický displej. Společnost začala sbírat objednávky hned poté, co tuto informaci o chytrém telefonu poskytli. Takže teď se můžeme jen dohadovat, jestli tento nový displej je jenom marketingový tah, nebo prostě podvod.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=72&v=JGR03TzZONA&ab_channel=LeiaInc.

Nicméně firma RED právě oznámila “strategické partnerstvé” s firmou, která se zaobírá výrobou displejů. Jedná se o Leica Inc.

Na technické úrovni je použita technologie obyčejného LCD displeje se speciální vrstvou, která je položena pod displejem. Využívá difrakci k zobrazení různých obrazů a z různých úhlu pohledů. Což vede k iluzi 3D obrazu. Konečný výsledek nebude mít vliv na kvalitu obrazu nebo životnost baterie.

Video, které jsme vám poskytli, tak představuje starý koncept společnosti Leia, která ukazovala, jak by technologie mohla vypadat v praxi.

YouTuber MKBHD uvedl, že prototyp je impozantní, ikdyž není úplně bez problému. Nicméně nevidíme displej v akci.

Ještě však nemáme přesné datum vydání, ale podle všeho má přijít v první polovině roku 2018 a cena se bude pohybovat okolo 1300$.

Další zajímavé příspěvky
Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Huawei P Smart 2021 oficiálně
Huawei P smart 2021

Huawei P Smart 2021 je již v české republice k dostání za docela příjemnou cenu. Telefon nabízí 6.67 palcový displej Přečíst si více