Vypnout reklamy

První holografický chytrý telefon ke konci roku 2018

Red Hydrogen One

Jistě máte telefon iPhone X nebo Pixel 2, který dokáže udělat parádní fotografie a zároveň zvládnou i ty nejnáročnější hry, nicméně hologram? Právě americká společnost AT&T a Verizon oznámila, že začnou tyto telefony prodávat.

Jedná se o Red Hydrogen One chytrý telefon, který pochází od společnosti Red. Nicméně je asi jasné, že takový telefon nebude mít u normálního spotřebitele místo, protože bude stát spoustu peněz.

Tento Android telefon bude mít holografický displej, který bude projektovat 3D obrázky bez použití brýlí. Máte možnost vidět obrázky ze strany a ze zadu a také používat interakce za pomocí gest. To vše včetně zachycování vlastních 3D fotografií.

Holografický telefon

Holografický telefon

Výrobce telefon doplní také o vodě-odolnost a animované emotiony. Není však jisté, jestli tento telefon bude projektovat obrázky do prostoru nad telefon, nebo jen nějak v mobilním telefonu.

Telefon má být však dostupný na konci roku a to za nějakých 1595$ (okolo 40 000,- Kč). Telefon měl být už dostupný na začátku roku 2018, ale vydání se posunulo. Avšak 18. Května v Los Angeles bylo představení demo verze.