Vypnout reklamy

Honor 10 Lite dorazí asi příští týden. Již jsme viděly nějaké plakáty, které firma zveřejnila na svém Weibo účtu. Nový telefon bude mít dvoubarevná záda (styl duha) a díky reklamě v TV již víme, jak bude vypadat.

Pozice kamery a snímače otisků prstů je podobná, jak tomu bylo u 8X, ale zahnuté okraje okolo rámečku pro lepší držení. Na zadní straně zároveň nevidíme žádnou značku telefonu, takže to vypadá, že se Honor rozhodl o čistý vzhled nebo se pouze jedná o reklamní telefon, kde logo ani nápis není.

Nicméně k dispozici je třeba barevná verze modrá-bílá. Nebude chybět ani naprosto červená. Huawei již na tento vlak s těmito barvami nastoupila, ale sub-značka Honor je na tom trošku pozadu.

Telefon bude odhalen 21. Listopadu v Číně. Má disponovat 6.21 palcovým displejem. Nicméně další specifikace jako je velikost paměti, ceny a dostupnost, jsou stále neznámé.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.