Vypnout reklamy

Honor 20 dosáhl 1 miliónu prodaných telefonu

Honor 20

Během 14 dnů, co je telefon Honor 20 v prodeji, tak dosáhl už 1 miliónu prodaných telefonu. Značka Honor je méně známa, ale dosahuje skvělých výsledku. Telefon byl představen v Londýně, avšak obchodní válka mezi US a Čínou dělá problémy firmě Huawei s uvedením na trh v EU.

Honor 20 je tedy prozatím dostupný pouze v Číně a prodej je opravdu skvělý. Je to také dáno tím, že většina Číňanů v dnešní době upřednostňuje vlastní produkty před zahraničními a to právě kvůli útokům ze strany US. Když si to tak vezmeme, tak Huawei by klidně stačil trh v Číně s tím, že by většina Číňanů začala nakupovat právě věci Čínských výrobců.

Honor 20
Honor 20

Je tedy možné, že se tak i stane a pro Huawei budou další trhy pouhým doplňkem, což je škoda, protože telefony jsou to bezesporu skvělé.

Na trh v Číně dorazí i varianta Honor 20 Pro, která se asi do světa nedostane.

Honor 20 Pro nabídne 8GB RAM a dvě varianty úložiště a to je 128 GB nebo 256 GB. Cenově se tedy jedná o 412€ a 450€ pro 256GB verzi. Jedná se o masivně nízkou cenu oproti tomu, co bylo avizováno pro prodej ve světě, kde hodnota dosahovala 600€.

Na mezinárodním trhu je prozatím Honor 20 a prodejci již získávají před-objednávky na tento základní telefon.

Zdroj