Vypnout reklamy

Honor 20 Pro dorazí do číny s 12GB RAM. Obrovská RAM a vysoký výkon telefonu s Kirin 980 bude u obou telefonu stejný. Lišit se bude v maličkostech.

Nevíme jistě, jestli se nám telefon Honor 20 objeví v EU, jelikož jsou zde problémy s certifikacemi od Androidu. Nicméně 21. května byla série Honor 20 představena a v Číně se již objevují na trhu.

Jedná se o modelové čísla YAL-AL00 a YAL-AL10 na TENAA. Jsou to tedy telefony Honor 20 a Honor 20 Pro.

Honor 20
Honor 20

Honor 20 dorazí s 8GB RAM a 256GB interním úložištěm. Je tady ještě varianta 6/128GB. Ostatní specifikace Honor 20 a Honor 20 Pro jsou stejné a to jak velikost, tak i baterie, displej a další. Oba telefony běží na EMUI 9.1 s Android Pie. Nechybí ani nejnovější čip Kirin 980.

TENAA – je čínský telekomunikační úřad, který musí každému zařízení na trhu v Číně udělit certifikát, aby mohl být legálně prodáván na území Číny.

Když šéf Honor telefony představoval, tak řekl, že dorazí velmi brzy, ale neuvedl žádné oficiální datum a to kvůli napětí mezi Čínou a USA. Nicméně zpoždění se neočekává na domácím trhu. Telefon již obdržel certifikaci od telekomunikační autority v Číně TENAA.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)