Vypnout reklamy

Aktualizace Honor 8 přidává 3D panoramatický mód, spoustu nových funkcí

Naproti tomu Honor 8 neobdrží novou aktualizaci na Android 8.0 Oreo. Nicméně i přesto tento telefon obdrží své vlastní aktualizace, které dodají mnohem
Honor Note 9

Naproti tomu Honor 8 neobdrží novou aktualizaci na Android 8.0 Oreo. Nicméně i přesto tento telefon obdrží své vlastní aktualizace, které dodají mnohem více funkcí a vylepšení. Možná se společnost rozhodne, že nový systém pro Honor 8 bude potřeba.

4 nové funkce s novou aktualizací

Do té doby společnost však vydá jednu aktualizaci, která přinese několik novinek. Hned ze začátku tady máme 3D panoramatický mód, který dovoluje všem uživatelům Honor 8 dělat fotografie ve 3D dynamických obrázcích. Tento nový mód je zpřístupněn skrz aplikaci kamery.

  • Další novinkou je bezpečnostní novinky, kde bude požadováno po uživatelích každé tři dny použít heslo pro odemčení obrazovky, tedy v případě, kdy tohle máte zapnuto. Když si to tak vezmete tak už na něho nikdy nezapomenete, protože heslo si budete neustále připomínat.
  • Další novinkou je koš, který je přidán do galérie. V tomto případě se veškeré smazané fotky ještě nesmažou úplně, ale během třiceti dnů je můžete obnovit zpět.

Dále tady máme možnost rozdělení obrazovky a to na jeden dotek bez toho, aniž byste třeba museli přerušit video.

Včetně lednové aktualizace Google

Nechybí však i optimalizace výkonu a také zmenšení požadavků na elektrickou energií. V této aktualizaci je i bezpečnostní aktualizace od Google za měsíc Leden.