Vypnout reklamy

Nástupce Honor 8 se 6 GB RAM, 5.7 palcovým QHD displejem

Honor se stal respektovanou značku nejenom v Číně, ale také v USA. Nejnovější vlajkový telefon Honor 8 je docela decentní zařízení, které je
Hnoro 8 nástupce

Honor se stal respektovanou značku nejenom v Číně, ale také v USA. Nejnovější vlajkový telefon Honor 8 je docela decentní zařízení, které je teď vylepšováno na android verzi 7.0. Nové zařízení Honor s modelovým číslem DUK-TL30 bylo certifikováno na TENAA, což je Čínská regulační komise. Podle seznamu se jedná o nástupce Honor 8.

Specifikace nástupce Honor 8

Telefon bude poháněn silným osmijádrovým procesorem a 6GB RAM. Nebude chybět ani velké úložiště se 128GB (s možností rozšíření o microSD kartu). Foto byla nalezena na stránce TENA a potvrzuje to, že bude mít duální fotoaparát s 12 MPx a v předu na selfie s 2 MPx.

Na rozdíl od Honor 8, který měl 5.2 palcový displej s Full HD (1080p), tak DUK-TL30 přichází s větším 5.7 palcovým displejem a QHD rozlišením. Nechybí ani snímač otisků prstů na zadní straně.

Avšak nejvíce důležité je baterie, která je dostatečně velká s 3900 mAh, což by mělo pomoc ve výdrží po celý den s tím, že telefon bude hojně používaný. Telefon bude pravděpodobně prvně pouze v Číně, ale časem se dostane na světový trh.

Je také jasné, že přijde na trh s Android 7.0.