Vypnout reklamy
16.7.2019

Honor 9X Pro bude mít trojitý fotoaparát

Poté, co jsme obdrželi informace ohledně standardní verze Honor 9X, tak tady máme většího bratra a to je Honor 9X Pro. Avšak oba telefony mají identické vzhledy s pop-up selfie kamerou. Nicméně verze Pro má větší displej se třemi fotoaparáty na zadní straně.

Tři senzory

Podle posledních informací ohledně specifikace, tak telefon bude mít tedy 48MPx Sony IMX582 senzor a 8Mpx široko úhly senzor. Nechybí ani 2MPx hloubkový senzor pro ještě lepší bokeh efekty.

Displej telefonu má být LCD a to mezi 6.5 palců – 6.7 palců. Telefon je pokryt sklíčkem z obou stran. Procesor bude pravděpodobně Kirin 810. Co se týče selfie kamery, tak zde je 25MPx, 4000mAh a rychlá nabíječka 20W. Série Honor 9X se má dostat na trh 23. července v Číně.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.