Honor Band 4 objeven

Dnes byly představeny nové telefony Honor 8X a Honor 8X Max. Nicméně to není všechno, co se dnes objevilo na internetu. Kromě těchto mobilů střední třídy se na internet dostala fotografie šéfa Zhao Ming, který má na ruce fitness náramek Honor Band 4. Poté, co společnost telefony představila, tak někdo dokázal rychle vyfotit šéfa Zhao Ming, […]

Honor Band 4

Dnes byly představeny nové telefony Honor 8X a Honor 8X Max. Nicméně to není všechno, co se dnes objevilo na internetu. Kromě těchto mobilů střední třídy se na internet dostala fotografie šéfa Zhao Ming, který má na ruce fitness náramek Honor Band 4.

Poté, co společnost telefony představila, tak někdo dokázal rychle vyfotit šéfa Zhao Ming, který má na rukou zatím neoznámený fitness náramek. Můžeme vidět, že již náramek disponuje barevným displejem.

Honor Band 4

Honor Band 4

Společnost taktéž vypustila do světa pár plakátů, které odhalují klíčové specifikace tohoto náramku. K dispozici budou módy sportů, měřič tepu a hlavně budou vodě-odolné a prachu vzdorné. V hodinkách bude NFC čip pro jednoduché bezkontaktní platby.

Náramek Honor Band 4

Náramek Honor Band 4

Zdroj