Vypnout reklamy

Honor MagicWatch 2 se 14 denní životností baterií

Huawei MagicWatch 2

Honor už odhalil své hodinky MagicWatch 2, které dokážou až 14 dní bez toho, aniž by se nabily. Soustředí se hlavně na zdraví.

Hodinky jsou k dispozici s 5ATM vodě-odolnosti a mohou tak jít tam, kde váš telefon nemůže. Hodinky dokážou sledovat váš tep, měřit vzdálenost, rychlost a spálené kalorie.

Huawei MagicWatch 2
Huawei MagicWatch 2

Hodinky vás budou sledovat celé dny a ve chvíli, kdy bude tep příliš nízký nebo vysoký, tak vás hodinky dokážou informovat. V případě, že budete ve stresu, tak se na hodinkách objeví cvičení, jak takový stres odbourat. Zároveň dokážou hodinky rozpoznat až 6 typů problematického spánku.

Dále mají hodinky 15 módů, které jsou určené pro různé sporty a podporují GPS a GLONASS pro ještě přesnější určení polohy.

Varianty

Honor MagicWatch 2 jsou vyrobené z nerezavějící oceli a dorazí ve dvou velikostech a to je 46mm a 42mm. Mají varianty jak 1.4 palcový ciferník, tak 1.2 palcový. Obě varianty s AMOLED displejem.

V hodinkách je čip Kirin A1, stejný jako u Huawei Watch GT 2. Dále je tady úložiště 4GB. S vylepšeným bluetooth můžete mít telefon až 150m daleko a stejně příjem hovorů bude fungovat.

Výdrž

Podle všeho hodinky vydrží 14 dní bez nabíjení, pokud tedy budete každý týden dohromady využívat 90 minut GPS, 30 minut hovory (přes Bluetooth) a 30 minut přehrávat hudbu.

Dostupnost

Cena těchto hodinek se pohybuje od 155$ do 200$. Do prodeje mají dorazit 12. prosince.