Honor Note 9 se 6GB RAM, Kirin 965, masivní 4600 mAh baterií

Honor Note 8 byl představen přesně před rokem, takže by dávalo naprostý smysl, kdyby nový mobilní telefon byl odhalen v ten samý čas. Nicméně Honor neplánuje žádnou událost v průběhu několika týdnů. Doufáme však, že Honor Note 9 bude odhalen na IFA 2017 v záři. Avšak dnes se můžete
Honor Note 9

Honor Note 8 byl představen přesně před rokem, takže by dávalo naprostý smysl, kdyby nový mobilní telefon byl odhalen v ten samý čas. Nicméně Honor neplánuje žádnou událost v průběhu několika týdnů. Doufáme však, že Honor Note 9 bude odhalen na IFA 2017 v záři.

Avšak dnes se můžete podívat pod kapotu tohoto masivního phabletu. Informace putují přímo z Číny. Nedokážeme odhadnout, jestli Honor Note 9 bude mít obrovský displej, jako jeho předchůdce, ale vypadá to na to, že disponuje displejem od okraje k okraji.

Honor Note 9

Honor Note 9

Podle posledních zpráv má mít Honor Note 9 duální fotoaparát s 12 MPx. Taktéž má disponovat velkou baterií 4600 mAh. Pod krásným obalem bude tikat čip Kirin 965, což je vylepšená verze nynějšího Kirin 960, který ještě nebyl představen.

V neposlední řadě je informace, že telefon bude disponovat 6GB RAM a 64GB interním úložištěm, které se dá rozšířit.