Honor of Kings představuje druhou sezónu své Invitational esports série

Mobilní hra Honor of Kings, která patří mezi nejúspěšnější MOBA hry od společnosti Tencent’s TiMi Studios a Level Infinite, nedávno oznámila druhou sezónu svého Invitačního esportového turnaje, který se uskuteční 29….

Honor of Kings představuje druhou sezónu své Invitational esports série

Mobilní hra Honor of Kings, která patří mezi nejúspěšnější MOBA hry od společnosti Tencent’s TiMi Studios a Level Infinite, nedávno oznámila druhou sezónu svého Invitačního esportového turnaje, který se uskuteční 29. června.

Turnaj se bude konat v Kuala Lumpuru a může se pyšnit cenovým fondem ve výši 300 000 dolarů, s možností pro vítěze účastnit se nadcházejícího Honor of Kings Invitačního Midseason turnaje, který se bude konat na Esports World Cup v Rijádu v Saúdské Arábii.

Pro hráče tohoto populárního titulu je tato událost jedinečnou příležitostí ukázat své dovednosti a soutěžit o atraktivní ceny a možnost účasti na prestižním esportovém turnaji. Zájemci se mohou těšit na napínavé souboje a možnost potkat se s nejlepšími hráči této hry z celého světa.

Tento turnaj bude sledovatelný online a fanoušci si budou moci vychutnat akce a boje týmů přímo z pohodlí svých domovů. Jistě se můžeme těšit na zajímavé strategie a epické souboje, které budou určitě stojí za to sledovat.

Pokud máte rádi MOBA hry a sledujete esportovou scénu, určitě si nenechte ujít tuto prestižní událost, která slibuje skvělou zábavu a napínavé bitvy!

FAQ:
1. Kde se bude konat druhá sezóna Invitačního esportového turnaje Honor of Kings?
– Turnaj se bude konat v Kuala Lumpuru.

2. Jaká je výše cenového fondu tohoto turnaje?
– Cenový fond turnaje činí 300 000 dolarů.

3. Jaká je možnost pro vítěze účastnit se nadcházejícího Honor of Kings Invitačního Midseason turnaje?
– Vítězové budou mít příležitost účastnit se dalšího turnaje konaného na Esports World Cup v Rijádu v Saúdské Arábii.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/honor-of-kings-global/invitational-s2/