Honor se přidává k Google a jeho geniální AI na novém telefonu

Honor není nejpopulárnějším výrobcem smartphonů na Západě, ale společnost vytváří některé z nejzajímavějších smartphonů a inovací. Nedávno společnost předvedla automobil ovládaný sledováním očí a byla jednou z prvních značek, které používaly…

Honor se přidává k Google a jeho geniální AI na novém telefonu

Honor není nejpopulárnějším výrobcem smartphonů na Západě, ale společnost vytváří některé z nejzajímavějších smartphonů a inovací. Nedávno společnost předvedla automobil ovládaný sledováním očí a byla jednou z prvních značek, které používaly v smartphonu baterie s vysokou hustotou silikon-karbonu. Nyní na akci Viva Technology 2024 v Paříži tento týden Honor oznámil partnerství s Google Cloud, aby do svých nadcházejících smartphonů přinesl zážitky s generativní umělou inteligencí.

Tato spolupráce slibuje zajímavé možnosti pro uživatele Honor smartphonů. Generativní AI může přinést nové způsoby interakce s zařízením a možnosti personalizace obsahu. Honor se tak dále posouvá vpřed ve svém úsilí o inovace a vytváření unikátních produktů na trhu smartphonů.

Na téma této spolupráce se konaly diskuse a prezentace na akci a zástupci obou společností sdělili, že chtějí posunout hranice toho, co je možné s generativní AI a jak může být implementována do každodenního života uživatelů smartphonů.

Pokud se chystáte pořídit si nový Honor smartphone a zajímá vás, co můžete od této spolupráce s Google Cloud očekávat, připravili jsme pro vás několik otázek a odpovědí:

1. Co přesně znamená generativní umělá inteligence v kontextu Honor smartphonů?
– Generativní umělá inteligence na telefonech Honor může znamenat například personalizaci doporučení obsahu na základě vašich preferencí a chování.

2. Jakým způsobem bude spolupráce s Google Cloud ovlivňovat bateriovou výdrž smartphonů Honor?
– Spolupráce s Google Cloud může přinést optimalizaci spotřeby energie díky lepší správě dat a výpočtů na cloudu.

3. Kdy můžeme očekávat první smartphony Honor s generativní AI od Google Cloud na trhu?
– Podle informací zveřejněných na akci Viva Technology 2024 bychom se mohli dočkat prvních smartphonů Honor s touto technologií již letos.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/honor-hop-on-gen-ai-bandwagon/