Honor spolupracuje s Google na integraci generativního umělého inteligence do svých nových smartphoneů

Společnost Honor potvrdila, že uzavřela partnerství s Googlem, aby mohla přinést **generativní umělou inteligenci** do svých nadcházejících smartphonů. Tento krok naznačuje, že se čínský výrobce chystá posunout své telefony na vyšší…

Honor spolupracuje s Google na integraci generativního umělého inteligence do svých nových smartphoneů

Společnost Honor potvrdila, že uzavřela partnerství s Googlem, aby mohla přinést **generativní umělou inteligenci** do svých nadcházejících smartphonů. Tento krok naznačuje, že se čínský výrobce chystá posunout své telefony na vyšší úroveň v oblasti **umělé inteligence** a **strojového učení**.

Nová spolupráce s Googlem by měla umožnit Honoru využívat pokročilé technologie **AI** ve svých zařízeních a nabídnout uživatelům nové a zajímavé funkce. Díky **generativní AI** by mohly nové modely Honor smartphonů například dokázat **porozumět** uživatelským preferencím a upravovat se podle nich.

Zatím není jasné, jak přesně bude **generativní AI** implementována do smartphonů od Honoru ani jaké konkrétní výhody by mohla přinést. Nicméně tato spolupráce s Googlem signalizuje, že se můžeme těšit na inovativní a pokročilé prvky **umělé inteligence** ve výrobcových telefonech.

FAQ:

1. Jak bude **generativní AI** využita ve smartphonech od Honoru?
2. Jak by mohly nové funkce založené na **AI** ovlivnit uživatelskou zkušenost?
3. Kdy můžeme očekávat první smartphony od Honoru s **generativní AI** od Google?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/honor-google-generative-ai-smartphones_id158606