Vypnout reklamy

Honor tvrdí, že Apple přestal inovovat a zkopíroval Dynamic Island z V20 do iPhone 14 Pro.

Honor tvrdí, že Apple přestal inovovat a zkopíroval design Dynamic Island z iPhonu 14 Pro z roku 2019, který původně uvedla Honor ve svém modelu V20.Apple je velmi známý svými inovativními…

Honor tvrdí, že Apple přestal inovovat a zkopíroval Dynamic Island z V20 do iPhone 14 Pro.

Honor tvrdí, že Apple přestal inovovat a zkopíroval design Dynamic Island z iPhonu 14 Pro z roku 2019, který původně uvedla Honor ve svém modelu V20.

Apple je velmi známý svými inovativními a designově vysoce kvalitními produkty. To však neznamená, že nejsou občas obviněni z kopírování nápadů od konkurence. Nedávno se objevily obvinění, že Apple zkopíroval design Dynamic Island, který byl poprvé představen společností Honor v modelu V20 v roce 2019.

Dynamic Island je designový prvek, který se nachází na zadní straně telefonu. Jedná se o pruh, který se táhne přes celou šířku a mění barvu v závislosti na okolním osvětlení. Tento designový prvek se stala jedním z hlavních rysů modelu V20 od Honoru.

Podle Honoru si však Apple při tvorbě iPhonu 14 Pro vypůjčil právě tento designový prvek. Honor tvrdí, že jejich Dynamic Island byl velmi inovativní a unikátní a jejich předpoklad je, že Apple byl inspirován jejich designem.

Je ale zajímavé, že tyto obvinění přicházejí v době, kdy se spekuluje o přípravách Honoru na uvedení svého nového modelu Honor 50. Díky této kontroverzi se Honor dostal do středu pozornosti a může to být strategický tah, jak přilákat více zákazníků.

Nicméně Apple dosud na obvinění nereagoval. Je možné, že se jedná pouze o součást soutěže mezi výrobci a obvinění byla vznesena spíše kvůli marketingovým účelům. Je však třeba počkat na oficiální vyjádření obou stran a důkazy, které by tuto situaci objasnily.

FAQ:

1. Jaký je Dynamic Island?

Dynamic Island je designový prvek, který se nachází na zadní straně telefonu a mění barvu v závislosti na okolním osvětlení.

2. Kde byl Dynamic Island poprvé představen?

Dynamic Island byl poprvé představen společností Honor ve svém modelu V20 v roce 2019.

3. Je pravda, že Apple zkopíroval design Dynamic Island?

Honor tvrdí, že design Dynamic Island byl zkopírován společností Apple ve svém iPhonu 14 Pro.

Článek jsou zde některá slova tučně, ale je možné je upravit dle potřeby.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/Company-that-Apple-copied-Dynamic-Island-from-calls-it-out-for-lack-of-innovation_id148569