Vypnout reklamy
15.9.2019

Honor vypustil do světa AI chytrou aplikaci PocketVision

Na IFA Honor oznámil nové barvy pro Honor 20 Pro a také dostupnost svých hodinek Honor Band 5. Avšak krom toho také představil novou chytrou aplikaci, která pomůže zrakově postiženým lidem, číst text.

Aplikace se nazývá PocketVision a je poháněna umělou inteligencí stvořenou Honorem. Má k dispozici kameru s vysokým rozlišením z Honor 20 série. Aplikace pomůže číst text zrakově postiženým, takže dokumenty, menu a další texty už nebudou problém. K dispozici jsou módy text-na-řeč, zoom-in mód, negativní obraz (černobílý).

První mód je jasný. Namíříte na text, který chcete přečíst. Aplikace funguje v této chvíli v anglickém, portugalském, španělském, čínském, italském a německém jazyce a využívá OCR pro zpracování obrazu na text.

Zoom-in mód zase pracuje se 48MPx kamerou z Honor 20 a 8MPx teleskopickou kamerou k tomu, abyste měli text co nejblíže k vidění. A další mód je negativní obrazový mód, který má k dispozici spoustu filtrů k tomu, aby došlo ke zlepšení kontrastu textu.

Aplikace bude k dispozici pro všechny Honor telefony, ale nejlépe bude fungovat s Honor 20.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.