Vypnout reklamy

Honor pracuje na nových chytrých hodinkách

Vydáno dne: 16.12.2018

Honor pracuje opravdu hodně na nových produktech. Jde vidět, že firma Huawei chytla druhý dech a snaží se ještě víc tlačit. Poté, co předběhla firmu Apple v prodejích. Honor 8C a Honor 8X dělají svou práci dobře v Indií. Telefony od Huawei jdou na dračku. To ještě dorazí telefony jako Honor Magic 2 a Honor […]

Honor pracuje opravdu hodně na nových produktech. Jde vidět, že firma Huawei chytla druhý dech a snaží se ještě víc tlačit. Poté, co předběhla firmu Apple v prodejích. Honor 8C a Honor 8X dělají svou práci dobře v Indií. Telefony od Huawei jdou na dračku. To ještě dorazí telefony jako Honor Magic 2 a Honor View 20.

Honor

Honor

Honor nedávno odhalil Watch Magic, což jsou slabší hodinky od Huawei Watch GT. V této chvíli se však objevili nové hodinky od Honoru v evidenci Bluetooth SIG.

Bohužel veřejný dokument neposkytuje příliš mnoho informací ohledně hardwarových detailů. Má se však jednat o modelové označení ELF-G10. Má se jedna o odlišný styl hodinek, než jsou klasické, stejně jako Honor Band 4. Podpora Bluetooth 4.0 Low Energy.

Další zajímavá informace je ta, že hodinky budou postaveny na platformě MediaTek. Huawei i samotný Honor velmi experimentují s hardwarem i softwarem u svých chytrých hodinek.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: