„Honorovo CEO kritizuje iPhone 15 za nedostatek inovace“

Honor CEO George Zhao kritizoval Apple za nedostatek inovací v nových modelech iPhone. Podle něj je pouze zvýšení výkonu a kvality fotoaparátu nedostatečné. V rozhovoru uvedl: „Když to všichni očekávají před…

"Honorovo CEO kritizuje iPhone 15 za nedostatek inovace"

Honor CEO George Zhao kritizoval Apple za nedostatek inovací v nových modelech iPhone. Podle něj je pouze zvýšení výkonu a kvality fotoaparátu nedostatečné. V rozhovoru uvedl: „Když to všichni očekávají před uvedením na trh, cítíme se trochu zklamaní.“ Přesto věří, že nová řada iPhone 15 se bude dobře prodávat, ačkoliv nepřináší převratné novinky.

Pro výrobce telefonů s operačním systémem Android, jako je Honor, není přítomnost portu USB-C nebo periskopu žádnou velkou inovací. Zhao naznačuje, že oblastí, ve které Apple zaostává, je forma telefonu.

Nadpisy:

1. Kritika Honor CEO: Apple nedostatečně inovuje.

2. iPhone 15 se přesto očekává jako úspěšný model.

FAQ:

1. Jaký je názor Honor CEO George Zhao na Apple?

George Zhao je zklamán nedostatkem inovací u nových modelů iPhone a kritizuje Apple za pouhé zdokonalování výkonu a fotoaparátu.

2. Jaký vliv má nedostatek inovací na prodeje iPhone 15?

Přestože nová řada iPhone 15 nepřináší velké novinky, Honor CEO George Zhao věří, že se bude dobře prodávat.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/the_iphone_15_series_is_disappointing_says_honor_ceo_a_day_ahead_of_the_honor_v_purse_launch-news-59939.php