Horká pravda o 800dolarovém Asus Zenfone 10, který má konkurovat Galaxy S23 a iPhone 14.

Horká pravda o $800 Asus Zenfone 10, který by měl vyzvat Galaxy S23 a iPhone 14Asus představil svou nejnovější vlajkovou loď, Zenfone 10, s velkými ambicemi. Tento smartphone, za cenu 800…

Horká pravda o 800dolarovém Asus Zenfone 10, který má konkurovat Galaxy S23 a iPhone 14.

Horká pravda o $800 Asus Zenfone 10, který by měl vyzvat Galaxy S23 a iPhone 14

Asus představil svou nejnovější vlajkovou loď, Zenfone 10, s velkými ambicemi. Tento smartphone, za cenu 800 dolarů, je zamýšlen jako konkurence pro populární modely Galaxy S23 od Samsungu a iPhone 14 od Applu. Nicméně, je tu několik věcí, které je důležité vědět před tím, než se rozhodnete investovat do tohoto zařízení.

První věc, kterou je zapotřebí zmínit, je výkon. Zenfone 10 je vybaven procesorem Snapdragon 888, který by měl zajistit bezproblémový chod a výkonnost srovnatelnou s telefonekmi konkurenčních značek. Nicméně, nedávné testy ukazují, že Zenfone 10 má tendenci se přehřívat při náročných úlohách a to může negativně ovlivnit jeho výkon a životnost baterie.

Dalším důležitým faktorem je fotoaparát. Zenfone 10 má na zadní straně trojitý fotoaparát s rozlišením 64 MP. Zatímco fotoaparát nabízí slušnou kvalitu obrázků za denního světla, ve slabších světelných podmínkách není výkon fotoaparátu tak přesvědčivý. Srovnání s fotoaparáty Galaxy S23 a iPhone 14 ukázala, že Zenfone 10 nestíhá v kvalitě fotografií.

Dalším aspektem, který je důležitý při výběru smartphone, je operační systém. Zenfone 10 je vybaven operačním systémem Android 12, což je nejnovější verze tohoto systému. Nicméně, uživatelé si stěžují na nepříjemnou uživatelskou rozhraní a některé drobné technické problémy. To může ovlivnit celkový zážitek ze používání telefonu.

Pokud jde o design, Zenfone 10 nabízí moderní a elegantní provedení s tenkými rámečky a displejem Super AMOLED. Nicméně, někteří uživatelé si stěžují na křehkost telefonu a rychlé poškrábání displeje.

Závěrem je tedy důležité si uvědomit, že i když Asus Zenfone 10 nabízí některé zajímavé funkce a konkurenceschopnou cenu, není bez svých nedostatků. Před investicí do tohoto zařízení je důležité dobře zvážit své priority a potřeby. Možná je lepší uvažovat o jiných modelech, které nabízí lepší celkovou kvalitu.

FAQ:

1. Jaký je výkon Zenfone 10?

– Zenfone 10 má vysoce výkonný procesor Snapdragon 888, ale má tendenci se přehřívat při náročných úlohách.

2. Jaká je kvalita fotoaparátu Zenfone 10?

– Zatímco Zenfone 10 nabízí dobrou kvalitu fotografií za světlých podmínek, ve slabších světelných podmínkách nepobírá s konkurencí.

3. Jaké jsou nevýhody užívání Zenfone 10?

– Uživatelé si stěžují na nepříjemné uživ

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/zenfone-10-not-how-you-compete-with-samsung-and-apple-asus-needs-reality-check_id149121